Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós a fiam, eddig olyan jó...

7 hós a fiam, eddig olyan jó alvó volt, pár hete viszont kb óránként ébred meg éjjelente ( mióta kúszni kezdett). Mit tehetek hogy visszaálljon?

Figyelt kérdés

Már nagyon ki vagyok purcanva... nem tudom mit tehetnék?!?!

Nem hagyhatom sírni mert akkor felüvölti az egész családot, már így is rendszeresn felveri a 2 éves nagyobbat is, pedig kiveszem és ringatom.


Igaz, hogy most tört át az első foga, de napközben nem nyugtalankodik sosem, nagyokat is alszik. Nyáladzás minimális, nem sír ha bármivel odaér, nem tűnik érzékenyebbnek.


2010. szept. 20. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogzása miatt van, próbáld meg nappal ne sokáig aludjon, hátha ez segít.
2010. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha foga miatt van, adj neki vibrocul kúpot lefekvéskor. Nálunk nagyon bejött.

Lehet még mozgásfejlődési ugrás miatt is. Állni, mászni, felülni tud már?

Nekem most 5 éves a nagy fiam ő 7 hónapos pár naposan tanulta meg ezeket 3 nap alatt. Előtte viszont egy hétig ordított éjjel. Új "nagymozgás" megjelenése előtt szoktak ilyen felkeléseket csinálni.

2010. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a tippeket, ki fogom próbálni!

Kb 2 hete ugyanott tart: majdnem mászik, majdnem feláll, majdnem felül...

2010. szept. 22. 07:44
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyhirtelen 3 foga is áttört a napokban és kapaszkodva fel is állt, már lépegetni próbál oldalazva


köszi a tippeket még 1x

2010. okt. 2. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!