Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam most lessz karácsony...

A kisfiam most lessz karácsonykor 1 éves és kb 1 honaoja hajnali 4-ig fennt van és napközben sem alszik hiperaktiv vagy nem tudom mit csináljak hogy visszaálljon a rendes kerékvágásba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam most lesz januárban 2 éves.Eddig mindig áttaludta az éjszakát de egy honapja éjjel 2 kor kel és hajnali 5 ig fent van.Kiprobáltam mindent.Befeküdtem mellé,rászoltam,ágy mellé matracra feküdtem,bevittem magunkhoz,inni adtam neki,simogadtan,de semmi.Én is teljesen kivagyok.a doktornő szerint megviselte valami,de mi?Kitartás reméljük hamarosan tul leszünk rajta.A legfontosabb légy következetes és hagyd sirni egy kicsit majd menny be ujra és előbb utobb abbamarad.Lehet szörnyen hangzik,de ha most kiveszed és ajnározod véged lesz.
2010. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez hiperaktivitás, de biztosan nem normális. Délután mindenképpen kellene aludnia 1-2 órát, és este legkésőbb 8-tól. Figyeld, mikor álmosodik el (ásítozik, szemét dörgöli), és azonnal vidd az ágyába, legyenek nyugodt körülmények. Ha túlbillen a holtponton, nehezen fog elaludni és nyugtalanul alszik. Alakíts ki egy tartható napirendet, hogy ő is tudja, mikor mi következik. Fontos az altatási rituálé is, mindig ugyanúgy fektesd le, mondd neki, hogy most aludni fog. Max 20 perc nyugis tevékenység (mese, ének) az ágyban, és ha már lenyugodott, alvás. Ne vedd ki az ágyból, csak ha nagyon sír és máshogy nem tudod megnyugtatni.
2010. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jaj!!! az én 7 hónapos babám is kb 1 hete váltott át, igaz alszik 10-12 órát egyben de rosz így éjjel fent lenni vele 2-3ig,remélem majd visza vált

lehet a tiednek jön a foga és azért nem bír aludni,kitartás

2010. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!