Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szokattátok át a babátoka...

Hogy szokattátok át a babátokat gyerekágyba?

Figyelt kérdés
Eddig kiságyunk volt de majdnem kimászott belőle.Levettem az egyik oldalát és egész nap nem aludt.Hogyan szokassam rá hogy ne másszon ki belőle?
2009. nov. 12. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem engeded neki, ha megpróbál kijönni visszateszed a lábát, kezét. És megtanulja hogy nem lehet kijönni.
2009. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Odaülsz mellé, és annyiszor visszateszed annyi napon át, amíg meg nem tanulja, hogy ne másszon ki belőle.

Amúgy mekkora a babád, hogy ki tud mászni belőle? Mert ha nagy, már rég nagyágyon lenne a helye, nem rácsosban. Lehet azért mászik ki, mert már nem szeret benne lenni...

2009. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 hónapos a babám.Eddig még nem próbált kimászni csak tegnap.Így levettem a kiságy egyik oldalát és próbáltam altatni mindenhogy de nem sikerült.Egész nap nem aludt majd csak este 11 kor.Remélem hamar megszokja.
2009. nov. 13. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!