Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17-18 hónapos korban lehet...

17-18 hónapos korban lehet sikeres a kiságyról gyerekágyba való átszokás?

Figyelt kérdés

Az éjszaka 2.felén már ott alszik a kisfiam,mert a fogzás miatt éjjel 2-3 óra körül nagyon sír,megvárom míg elalszik,és ott hagyom,jól kipárnázva az ágy szélét.


Volt valakinek ilyen pici korban sikere az átszokással,és mennyi idő alatt?


2010. ápr. 3. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi 18 hósan tettük át leesésgátlós ágyba (olyan, ami körbe van támlázva). Simán ment minden. Én úgy tettem az ágyat, hogy azt a lukat, ahol elvileg a lemászója van, a fal felé fordítottam, hogy ne induljon lefele az ágyból. Nagyon szereti, mert nagyobb az ágy, tud benne vándorolni mindnfelé. Azért is ment jól, mert a kislányom nagyon szeret aludni, tehát neki elvileg mindegy hol és miben, de ha alvás idő van, akkor valaki tegye le egy ágyba. Előtte szereltük szét a rácsos ágyat és szereltük össze az újat. Nagyon élvezte, azonnal megszerette. Mindig megvárom amíg elalszik, ott ülök mellette egy kisszéken, ö meg szépen, fegyelmezetten (nem áll neki ugrálni, játszani azért mert ott vagyok) elalszik. Eleinte tettem a földre párnákat, hátha mégis kipottyanna, de nem történt ilyen. Ezek az ágyak amúgy is alacsonyan vannak (kb 30 cm a földtől), tehát ha ki is esik, nem lesz nagy baj. Szerintem megérne egy próbát. Itt is olvastam, hogy többen átszoktatták már 18 hósan.
2010. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!