Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sterilizáljátok a játékok...

Hogy sterilizáljátok a játékokat? Nem igazán szeretném fertőtlenítőoldatba tenni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én semmit nem sterilizáltam. Amit lehetett kimostam, elmostam, szappanos vizes ruhával letöröltem. Ennyi bőven elég szerintem.
2009. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindent bevágok a mosogépbe és kimosom
2009. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Műanyag játékot fertőtlenítő oldattal ( semmi baja nem lesz a babának), mert a forralástól a színe kifakul, plüssöket kimosom.
2009. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig még semmit nem fertőtlenítettem. Ami csak műanyag azt leöblítettem forróvízzel (ha szükséges volt),ami plüss vagy egyéb anyag,azt ki lehet mosni. De van olyan amelyik még vizet sosem látott.
2009. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!