Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran sterilizáljátok...

Milyen gyakran sterilizáljátok a játszó cumit?

Figyelt kérdés

Ha leesik a szobában csak megmossátok vagy kifőzitek?

5 hónapos a babám.


2010. szept. 17. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
6 hós korukig én minden nap kifőztem.Most 2-3-4 naponta,10 hósak vagyunk.Igen,én megmostam ha leesett,használat után is leöblítettem forró vízzel(jobban csak éjszakára kel neki).Elsőbabás vagyok.
2010. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kell
2010. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, úgy látszik én felelőtlen anyuka vagyok... én csak lemostam, ha leesett. Most 10 hósak vagyunk, a gyerek mindent a szájába vesz, mindent megnyal (nem részletezem, miket fogdos), úgysem tudom megakadályozni. A cumit első használat előtt sterilizálom most és kb 2 havonta újat kap. 5 hósan ez annyiban volt más, hogy talán 2 hetente sterilizáltam neki, de erre sem vennék mérget...
2010. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is csak lemostam ha leesett.. nem sterilizáltam ahányszor elpottyant..

9 hós a lányom, most hetente-kéthetente fertőtlenítem.

2010. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 1-2-3 naponta fertőtlenítem (folyadékba bedobom amit a cumisüvegnek úgyis elkészítettem). 8 hós.

Ha leesik, csak forró víz.

2010. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam már. 1 éves múlt. De cserélem a cumit pár havonta.De persze mosom ha leesik!
2010. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig kétnaponta, azóta csak leöblítem. Mivel mindent a szájába vesz, semmit nem számít, hogy steril-e a cumi:) Az immunrendszerének kell, hogy találkozzon kórokozókkal, hiszen a világ sem steril. Elég lemosni.
2010. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél éves a kisfiam, de én csak olyan havonta fertőtlenítem. Nyilván sokan elítélnek miatta, de semmi baja nem lesz, ha nem fertőtlenítem naponta. Egyébként is mindent egyből a szájába vesz, amúgy sem lehet és nem is jó teljesen steril környezetben tartani. Szerintem. Persze forró vízben gyakran leöblíten a cumit, azért nem hagyom, hogy tiszta retek legyen.
2010. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!