Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan sterilizáljátok a baba...

Hogyan sterilizáljátok a baba dolgait?

Figyelt kérdés

Én a kifőzésre gondoltam, csak nem tudom, hogy meddig kell főzni és utána mit kell tenni.

Segítenétek?

38 hetes kismama


2010. dec. 21. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én kaptam egy mikrós sterilizálót (egyébként max. 3000-ért már lehet venni is), ebbe kell 2 dl víz, betenni mikróba 5 percre, és már kész is. Még vízkövesek sem lesznek a cumisüvegek, mellszívó, stb...

Gondold át a főzőcskézést szerintem.

2010. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de volt, aki azt mondta, hogy a gumis részeket tönkreteszi. Igaz ez?
2010. dec. 21. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is mikrós sterilizálót használok, mert mikor sógornőm főzőcskézte a cumisüvegeket, heti 1-2t mindig elfelejtett levenni, és szét égett....Ebből tanulva, és már mikróssal indítottam:)

Nem hinném hogy jobban tönkreteszi mint a forralás, és enm is vízkövesedik

2010. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15 hónapos lesz a kisfiam, születése óta ezzel sterilizálok, és semmi nem ment még tönkre. Gondolj bele, így csak átgőzölöd, úgy meg áztatnád percekig a forró vízben. Szerintem az még károsabb is lehet, ha már tönkremenne benne valami. Ja, és így sokan küzdenek a forralósok közül a vízkővel. Én viszont nem.
2010. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálhatod a Chicco sterilizáló folyadékot is. 30 percre kell beledobni a cuccokat és elöblíteni.
2010. dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 poci-maci ***** válasza:

Mikrós sterilizálót ajánlom neked én megjártam a főzőcskével nagyom egyrészt fél év alatt 2 edényem ment tönkre meg vehettem mindig új cumisüvegre cumit mivel szét égettem vagy csak túl sokáig volt benne és eldeformálódott!

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sima noname van, és az is tökéletesen megfelel. Az Avent elég drága mulatság.
2010. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

Még egy kérdés. A mikrósba a cumit, műanyag cumisüveget és az üveget is be lehet rakni?

Mit nem szabad beletenni?

2010. dec. 21. 09:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Kézi orrszívót és a panadol baby adagolóját ne tedd be! :))) Összeolvadtak a hő miatt, szóval a kifőzéssel is így jártunk volna.

Egyébként cumit, mellszívót, avent via poharakat, szilikonos babakanalakat, cumisüvegeket, mindent beleraktam.

2010. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 21. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!