Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent kézi mellszívót hogyan...

Avent kézi mellszívót hogyan sterilizáljátok, hogy visszakapja a régi színét is? Van valami praktika?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
főzd ki szódabikarbonátos vízben.
2010. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hideg vizet teszek fel lábosban beleteszem az elemeire szétszedett és elmosogatott mellszivót és löttyintek mellé két kupaknyi citromlevet.


tiz percig közepes lángon fedő alatt (puhára főzöm) sterilizálom.


nem vettünk hideg meg mikros sterilizálót én a cumisüvegeket is igy fertőtlenitettem.


üvegmosó kefe is kell a mosogatáshoz meg a cumikhoz de az biztos van.

2010. okt. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mosogatógépben mosogattam. kicsit ugyan karcos volt, de guszta, átlátszó színe volt. :-)
2010. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az is jó vagy úgy is próbáltam már hogy egy új de 100 forintos fogkefét belemártogattam szódabikarbónába és citromlébe azzal dörzsöltem át a belső részét


üvegmosó kefével is lehet lényegében tök ugyanaz a sarkokban megülhet a tea és besárgul az oldala meg a csavaros részénél


elöbb ez aztán a mosogatás és végül a fertőtlenités télyleg attól függ mennyi mindent kell bevetni hogy mennyire van elszineződve.

2010. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ecetes vízben mosogatom (természetesen mosogatószerrel), és ha kifőzöm, az is ecetes vízben történik.
2010. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!