Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós kislányom egy hónapja...

6 hós kislányom egy hónapja alvás után nem hajlandó enni, csak ha már eltelt legalább fél óra, ez egyedi eset? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Egyébként is egy hónapja körülbelül megváltoztak az étkezési szokásai, össze vissza eszik, és elég keveset. (Nem fogzás miatt,alsó kettő már kibújt, az megvolt egy hét alatt).

Van hoyg 2 óránként enne és kevesebbet alkalmanként, de van hogy 5-6 óra is eltelik,és köpi ki a tápszert,és minden mást is.


Legtöbbször akkor csúszunk el,és akkor borulnak az étkezések, amikor koradélután egy nagyobbat alszik. Ott eleve eltelik simán 3 óra két etetés között, és amikor felkel, nem éhes,nem eszik, minimum fél órának el kell telnie,mire hajlandó enni. Ez miért van?

Onnantól kezdve borul minden, keveset eszik és ritkábban, így nap végére az összes elfogyasztott ételmennyiség kevés.

Ebben az egy hónapban a hízása is visszaesett. :-(


2009. nov. 12. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb gondod soha ne legyen.

És ha nem eszik ébredés után, mi van?

Fél évesen már sokat mozog, a hízást lemozogja.

Az hogy mikor mennyit eszik mindegy, eszik amennyi neki kell. Ne tukmáld, mert meg fogja utálni az evést.

2009. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést azért tettem fel, mert egyébként is rosszul eszik egy hónapja, nagyon keveset, gyakran köpi ki. A nagy alvással eltelik azért sok idő, aztán még plusz idő az is amíg nem akar enni.


Nem szoktam tömni a gyereket.

2009. nov. 12. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!