Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kijön a kislányom foga...

Ha kijön a kislányom foga akkor végre rendeződik majd az alvás?

Figyelt kérdés
13,5hónapos 16foga van és most jön neki a maradék öt. De mióta megszületett szinte mindig fogzott és éjszaka sokszor kelt cicizni. Nagyon remélem hogy ha a maradék 4 is kijön megszünik az éjszakázás....
2011. aug. 23. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom csak remélni lehet,hogy a fogzás miatt kel fel és majd elmúlik,nekem 22 hós a lányom és akkora hisztiket csap éjszaka hogy az félelmetes.Reméljük Nektek rendeződik minden és nyugodtak lesznek az éjszakáitok.
2011. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16 + 5 az 21

elvileg csak 20 foga van a babáknak .-))))


de szerintem igen ha a fogzás miatt volt ha nem akkor is csillapodni fog

2011. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16foga van és a maradék 4jön éppen. Jól írtam....
2011. aug. 23. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk így volt. 21 hós korára jött ki mind, és onnantól nincs gond az alvással. Addig meg szívtunk mint a torkos borz. :))))
2011. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában az összes fog áttörése után tényleg rendeződni vagy legalábbis javulni szokott, én is ebben reménykedem, de nagyon :).


(nem kötözködés, de az első mondatod olvasd el, tényleg maradék öt fogat írtál, gondolom véletlenül).


Kitartás a maradékokhoz, remélhetőleg hamar túl lesztek rajta, és végre alhattok :).

2011. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk másfél éves korára jött ki a 16 foga, addig katasztrófális volt minden éjszakánk, de azóta csak akkor alszik rosszul, amikor jönnek a hátsó rágófogai. Azóta 2 rágófog jött ki és csak abba a pár napba/hétbe aludt rosszul. Szerintem is rendeződni fog az alvás utána, én már 2 foggal a vége előtt azt mondhatom, hogy nálunk rendeződött.
2011. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!