Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a babám, és még...

6 hetes a babám, és még mindig gondban vagyok, ha kiviszem miben öltöztessem, hogy ne legyen melege és ne fázzon? Főleg hogy ennyire változékony idő van.

Figyelt kérdés

Ti hogy öltöztetitek a babátokat ezekben a napokban? Persze ha esik nem megyünk ki, de ma talán nem fog.

Bocsi ha hülye kérdés, de első baba, kicsit még tapasztalatlan vagyok.


2009. nov. 12. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy réteggel többet adj rá, mint ami rajtad van. Gondolj arra, hogy te mozogsz, ő meg csak fekszik, esetleg alszik, amikor amúgy is jobban fázik az ember.

Szerintem ráadhatod az overállt, alá elég body, rugi, esetleg egy vastagabb rugi, és persze sapka.

Ne öltöztesd túl, inkább dobj be egy kis pokrócot.

2009. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Van hálózsákféle, plüss rugi, de van overál is. Lehet akkor kipróbálom az overált (még nem használtuk), alá meg csak egy vékonyabb rugit, és egy pokrócot is beteszek.

2009. nov. 12. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Én zoknit vagy harisnyát, hosszú újjú bodyt rugdalózót adnék rá,sapka és erre az overált. + még pléddel betakarnám.

Sokszor ha megyünk sétálni 8 hónapos lányommal, mikor haza jövünk hideg a lába, ezért harisnyára zoknit adok rá és úgy a kiscsizmát hogy ne fázzon, mert ő csak ül a kocsiban.

2009. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom! :)
2009. nov. 12. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!