Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a levegőzé...

Hogyan oldjátok meg a levegőzést/sétát ebben a változékony őszi időben, néhány hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés

El mertek indulni, ha látjátok, hogy sötét esőfelhők jönnek, de még nem esik? Vagy ha borongós, hűvöskés az idő, igaz nem esik? Előfordul, hogy napokig nem mozdultok ki? Nem érzitek hogy nyomaszt a bezártság?

Most is hol süt a nap, hol elborul, de elég ronda felhők vannak, nem merek nekiindulni a kicsivel (4 hós)

Kérem, csak olyanok írjanak akiknek nincs kertjük, teraszuk, ahova ki tudják tolni a babát.


2009. nov. 9. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd magaddal az esővédőt. Menjetek sétálni minden nap, persze nem ömlő-szakadó esőben. Jót tesz babának is, mamának is. Ha csak csöpög, vagy még nem esik, én elindulok.

Nem kell nagy sétára gondolni, de jól esik egy közértjárat is :)

2009. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én esöben,viharban is megyek,mert a bevàsàrlàst megkell oldanom,de volt hogy a védöoltàs nappja is ugy esett,hogy nagyon rossz idö volt.Én nekem van a babkocsira esövédö,semmi baja nem lesz a babànak.Nem àzik el,és a szél se éri.Mostanàban felénk csipös hideg van,én beteszem màr overàllba.Sokan kérdik,miért overàll,mi lesz télen akkor?De én nem bànom,most is megfàzhatna könnyen,igy bebugyolàlom.Ha meg még hidegebb lesz,akkor az overàll alà nem csak nadràg kerül zoknival,hanem egy harisnya és rà a zokni.
2009. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet nekiindulunk majd :) Igaz, most elaludt :) Majd ebéd után. :) Az a baj,. hogy mivel magason lakunk, elég nagy fakszni elindulni, lent elhorgásznia kocsit, ezért hatszor meggondolom... 10 percre nem megyek le,. mert több idő a hurcolkodás
2009. nov. 9. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!