Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik a jövőhéten...

Anyukák, akik a jövőhéten mentek nyaralni 1 év körüli picivel, mit pakoltok neki a változékony időre?

Figyelt kérdés

Kicsit bajban vagyok, mert ugye a nagy kánikula után most rosszabb időt mondanak. Vízpartra megyünk, tehát szeles, hűvös időben ott még rosszabb. Kénytelen vagyok melegebb holmit is vinni. De nem tudom mit és mennyit. Illetve tudom, de nem akarok túl sokat sem pakolni. Persze lehet mosni... :)

Egy hétre bekészítettem:

-8 body (1 hosszú ujjú)

-5 rövid ujjú póló

-1 hosszú ujjú póló

-2 kapucnis felső

-1 széldzseki

-2 tréningnaci

-1 rendes naci

-2 sort

-7 zokni

-2 strand türcsi

-3 fürdő türcsi

-11 köntös

Sok? :-) Én mindig úgy vagyok vele, hogy inkább több legyen, mert ha épp nem viszek akkor tuti leeszi, kiszakítja és nem tudom még mi (bár nem szokása). :)


Köszönöm a segítséget


2010. júl. 23. 18:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és még 1 vékonyabb lábas rugi pizsinek.

7-8 textil pelus

2010. júl. 23. 19:00
 2/4 anonim ***** válasza:
:-) a 11 köntös ugye elírás? egyébként nem sok, ennyi kell.
2010. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jaj, igen elírás!! :D bocsánat :D egy köntös a vízhez.... vagy nem tudom :D
2010. júl. 23. 19:16
 4/4 A kérdező kommentje:
összepakolva olyan soknak tűnik :D és akkor még nem számoltam a játékokat és hasonlók :D
2010. júl. 23. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!