Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhába öltöztetitek a...

Milyen ruhába öltöztetitek a babatokat ijen változékony idöben? 13hós

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi nem ijen hanem ilyen!!!!!:D
2009. okt. 5. 21:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A lényeg, hogy rétegesen öltöztesd, mi is reggel amikor lemegyünk sétálni 9 körül még hűvös van, body+hosszú ujjú felső+kantáros nadrág (hűvosebb napokon alá harisnya)+ pulcsi+mellény+sapi


És ezekből kezdek levenni, ahogy melegszik az idő, vagy csitul a szél. Dél körül már csak a body, felső, nadrág van rajta.


1 éves kislány anyukája

2009. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú ujjú body mindenképpen kell, én is többnyire kantáros gatyót adok rá, az is plusz még védi a derekát. Plusz van nálunk pulcsi. Ma este mondjuk jól megszívtam, mert kint voltunk a játszótéren és ismerősökbe botlottunk, és tovább maradtunk, mint szoktunk. Nagyon hamar lehűlt az idő, biciklivel jöttünk haza és nagyon féltem, hogy megfázik, semmi plusz ruha nem volt nálunk. Ahogy lemegy a nap, már nagyon hűvös van. Tegnap este bélelt kiskabát meg sapi volt rajta. Harisnyát mi még nem kezdtünk hordani.
2009. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hosszu ujju body, közepes vastagságú nadrág, és pulcsi mindig van nálunk. Vagy rövidd ujju bodyra adok egy vékony pamut felsőt, és ha hüvösebb van, erre jön a kardigán.

Reggel, mikor visszük a nagyfiamat az iskolába, akkor béléses nadrág, rövidujju body, vékony pulcsi, polárbéléses vékony kabát, és sapi.

Tényleg hülye idők vannak, reggel tul hideg, délben dög meleg, aztán délután 5-től megint hideg.

Takarót is mindig hordunk magunknál a babakocsiban.

2009. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!