Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Metróban mától van akcióban...

A Metróban mától van akcióban bébikomp, szerintetek az jó? Esteleg van valakinek ilyen? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Minel a bébikomp - nagy a balesetveszély, és ha emiatt rokkant lesz a gyereked, akkor mit fogsz érezni? Egyébként nem tudom, mire jó, de egyrész a babát csak ezzel bezárod valahová, másrészt gátolod a természetes mozgásfejlödését, és rossz tartással fog megtanunli állni és menni.
2009. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de nem ez volt a kérdés! Nem azt írtam hogy abban akarom a gyerekemet tartani a nap 24 órájában!
2009. nov. 12. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia.

Nem tudom milyenről van szó,ha tudsz linkelj.

Nekünk van kompunk,a fiam imádja,és a tartása attól csak jobb lehet.

Nem felügyelet nélkül hagyja az ember a gyerekét a kompba,így nagyobb baleset nem érheti.

A kiságyba van a gyerek,a rácsokat nagyon szereti lefejelni,tehetek bármit.Kedves első!Akkor ne tegyem kiságyba?

Mindennek megvan a maga veszélye sajnos,de ettől még nem lehet a gyereket elzárni különféle lehetőségektől,kellékektől.

2009. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló csak jót akart neked. Ahogy én is.

Az ortopéd orvosok nem ajánlják a bébikompot, mert sietteti a mozgásfejlődését, káros a gerincének és "hamis magabiztosságot sugall"- azt hiszi a gyerek, hogy már magától jár és utána csak csalódás éri.

Úgyhogy a kérdésre a válasz: szerintem nem jó.

2009. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy ez olyan kérdés ami ellen-és mellett szólnak érvek,de mindenkinek saját magának kell eldöntenie hogy ő maga használja-e vagy sem.

Aki nem használ,az egyértelmű ellenzi,de úgy gondolom napi 20 perc nem lehet olyan káros.

2009. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A bébikompról is megoszlanak a vélemények. Nekem a doki és a védönő is azt mondta nyugodtan vegyek. Nem órákat hagyom benne, szerintük akkor nem lehet baj. Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat.
2009. nov. 12. 08:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jó. Sógornőméknek volt ehhez hasonló, és két gyereket kihasznált. és most adták oda egy harmadik babának.

nekünk is volt komp, napi 20-30 percet volt. és 11 hónaposan szépen elindult egyedül.

2009. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!