Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megvennétek ezt a hinta...

Ti megvennétek ezt a hinta micimackót 1,5 évesnek? Vagy van már valakinek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 30. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vettünk hasonlot,nekem nagyon tetszik de a kislanyom 2 eves es ra se ül,ott all a sarokba.Ha megteheted vedd meg nyugodtan lehet a ti kis babad hasznalni fogja

2011. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sima fa hintalovat vegyél. A kerekes funkciós soha nem fogjátok használni, mivel a lába csak be fog akadni nem tudja majd hajtani.

A képről nem derül ki hogy fapados-e, vagy tényleg puha párnás az ülés. Mert akkor talán megéri. Bár én varrtam párnát a fa hintalóra is.

2011. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

van fa hintaló, kézzel készített, rendes beleülős. azt szereti, hintázik is rajta. használtan vettük 1000Ft-ért és gondoltuk vennénk egy "komolyabbat" amire majd idővel magától is rá fog ülni. ezt is használtan vennénk 4500Ft-ért. nemrég megbeszéltem, pénteken megyünk érte. igaz karácsonyra kapja majd, de szerintem jó áron vennénk most. remélem tetszeni fog a lányomnak :)

2011. okt. 30. 16:37
 4/5 A kérdező kommentje:
még várok véleményeket :)
2011. nov. 1. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem venném meg, mert nem tetszik. De ha nektek tetszik, akkor vegyétek meg, ne befolyásoljon más véleménye.
2011. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!