Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ezt a pihenőszéket?

Megvennétek ezt a pihenőszéket?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 11. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Csak azért nem, mert max. 9 kg-ig terhelhető, szóval nem sokáig lehet használni. Kisfiam már 7 hónaposan 9 kg volt, mi 18 kg-ig terhelhetőt vettünk.
2011. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Mi is gondolkodtunk, de nem vesszük. Nem sokban más mint a hordozó, nem költünk rá feleslegesen.
2011. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Akkor már inkább rezgős és zenélős pihenőszéket vennék.
2011. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát azért a babahordozó kicsit másabb szerintem. Mármint a gerince szempontjából
2011. júl. 11. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Én használtam vettem hasonlót, én nagyon kihasználtuk, nagyon szerette a babám, és én is.

Szerintem vedd meg, nem fogod megbánni, és ráadásul ez nem is drága.

2011. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, az nem baj, ha csak 9 kilóig van, ennél nagyobb babát már nem is kell pihenőszékbe tenni, mert addigra már nem maradnak meg benne, mert forognak, kúsznak stb, szóval kb fél éves korig lehet használni súlytól függetlenül.
2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a fiam 1 évesen volt 9,5 kg, a lányom most 6 hetesen 4100 gramm
2011. júl. 11. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem baj szerintem se, hogy csak 9 kg-ig terhelhető, hiszen nagyobb baba már nem fog benne megmaradni, de az elején jó szolgálatot tesz. Mi folyamatosan használjuk születése óta a miénket, lehet szinte fekvő pozícióban is használni. Nagyon szeretjük. És 1 e Ft-tal volt olcsóbb mint ez a márka, és akkor az volt a legolcsóbb amit újonnan kapni lehetett. Viszont ez a márka sokkal jobb. szerintem megéri!
2011. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekunk rezgos zenelos volt ami szinten 9 kg-ig terhelheto.nagyon szerette a babam is es en is viszont mivel o nagyon nagy baba volt (sulyra es hosszra is0a 9 kt-t 5 honapos korara elerte.vettunk neeki egy masikat ami 18 kg-ig terhelheto.meg hasznaltuk kb 3 honapig es most mar egyaltalan nem marad meg benne.most 11 honapos.szerintem egy pihenoszek nagyon hasznos, en megvennem a helyedbe
2011. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!