Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet láza a fogzástól?

Lehet láza a fogzástól?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiamnak 38,2 a láza, be van durranva az ínye alul, ott négy foga van amúgy, jönnek az őrlők. Napok óta nincs jó étvágya, no de ma estére lázas is lett, és szétaggódom az agyam, hogy nem vírus-e. Bár más tünete nincs...a doktornő azt mondta, figyelgessem, és ha holnap is lázas, akkor majd megbeszéljük a továbbiakat. Kérem, írjon, akinek a babája lázat produkált fogzás miatt, már ha van ilyen...köszönöm!!!
2009. nov. 11. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. A fogzás nagyon sok babánál lázzal járhat. Ha más tünetet nem észlelsz ami betegségre utalna, akkor feleslegesen ne vidd a többi beteg gyerek közé. Ha beteg azt úgyis meglátnád rajta.
2009. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! Még tapasztalatok? Légyszi!!!
2009. nov. 11. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:

A lányom állandóan lázas fogzáskor. Csak az a bibi, hogy ilyenkor vele együtt nálunk más is társul.(torok pirosság) Én is 1 napot szoktam várni vele, és ha továbbra is lázas, irány a doki.

V

2009. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mikor egy éves lett, 4 rágófog indult egyszerre, én szegénykém olyan beteg lett tőe, mert meggyengült az immunrenszere, és összeszedett vmi virust, legalább 2 hét volt mire kiment belőle.És mi mostmár minden hónapban ezt csináljuk. Legutoljára szombaton voltunk dokinál, ügyeleten.
2009. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mivel kezeltétek?
2009. nov. 11. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is pont most van egy kis hőemelkedése, azt nem kezeljük, de 38 fok felett mi adtunk kúpot, az levitte
2009. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy éves kor felett (receptre) lehet adni Cataflan cseppet. Nekünk nagyon magas láz volt, elesettség, nyügi. Csak ez segített.
2009. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, képzeljétek, kiderült, hogy vírusos torokgyulladás...:-( Remélem, hamar meggyógyul, és mindenkinek köszi a választ!
2009. nov. 12. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:

20.06-os és a következő válaszoló vagyok, igy jártunk mikor egy éves lett. Remélem hamar meggyógyul a kisfiad.

a virusra nem adtak nekünk semmit, nurofen és germicid kup felváltva, ha lázas volt.

2009. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, egyelőre mi is ezeket adjuk, ha nem javul, akkor antibiotikum...
2009. nov. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!