Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 6 hetes kisfiam...

Mit csináljak? 6 hetes kisfiam sokszor napközben nem nagyon alszik. Már mindent próbáltam (énekelni, simizni, békénhagyni, ringatni) , de nem akar aludni.

Figyelt kérdés
Nagyon fáradt,de elalszik,kb. 10percre,utána meg elkezd ficeregni és felébred.Nem a hasa fáj,mert azt tudom milyen.
2008. júl. 6. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy melege van? Az enyém is néha csinál ilyet, de ő már fél éves.



Dia

2008. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltuk azt is.Vetkőztrtjük-öltöztetjük,de hiába:(
2008. júl. 6. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sem viszi túlzásba a kisasszony az alvást.Tegnap 8-23 óráig össz-vissz két órát aludt.Azóta alszik.De általában olyan 3-3 és felet szokott.

Ami nekem bevált az a hordozókendő.Pillanatok alatt bealszik benne és ha lerakom akkor is 1-1 fél órát még szunyókál mire feébred.Egyenesen imádja.

2008. júl. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ue. a helyzet. Rajtam képes órákig aludni. Akkor is sokszor ébredne, de úgy visszaaltatom. Viszont nem lehet ezt egész nap csinálni. Sajnos. Mindenesetre azt mondom, inkább nappal legyen ez a szenvedés az alvással, és éjjel aludjon.:) Úgy látszik, ők ilyen beállítottságúak. Nem tudunk mit tenni, csak élvezni az együttlétet. Jó babázást!!!
2008. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta, aztán egyik napról a másikra megváltozott, alszik napközben 2-3 órákat is. Ez mondjuk 3 napja van így, remélem marad is.A védőnő szerint, (és olvastam is róla) 5-6 hetes korukban van egy hirtelen növekedési szakasz, ami miatt nagyon nyűgösek, ezt át kell vészelni valahogy!Tudom hogy nehéz én is ki voltam már teljesen szinte semmit nem tudtam csinálni egész nap, enni is rohanva vagy gyerekkel a kezemben.Egyébként én semmi különöset nem csináltam egyszer csak megváltozott. Kitartás!!
2008. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!