Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altassam el a babámat?

Hogy altassam el a babámat?

Figyelt kérdés
Csak ölben,sétálgatva és ringatva alszik el,leülni nem lehet vele,mert rögtön ordit. Ha elalszik, megpróbálom letenni,rögtön felébred és ordit. Cicin néha elalszik,de nem mindig és nem is akarom agyon etetni,csak hogy aludjon. A hintában sokszor elalszik,de ott meg nem akarom,hogy sokat aludjon,ha onnan kiveszem felkel. Majdnem 5 hónapos, több,mint 6,5 kiló,már nem birom álandóan ringatni,nagyon fáj a lábam. Mit csináljak? Hogy altassam el?
2009. nov. 11. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! nem tudok hasznos ötletet, mert nálam ugyanez van, mit tegyek, hogy ne legyen mumus a csecsemőm, most írtam ki a kérdést. hátha adnak rá választ olvasd azt is!sok sikert!
2009. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Babakocsiban?Nekünk az vàlt be..Ha szeret ott aludni,miért ne?
2009. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A babakocsiban se jó,ha belerakom ordit! Csak akkor nem ordit,ha látja,hogy visszük le,de mindeg nem tudom levinni.
2009. nov. 11. 13:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja,csak délben és este probléma az altatás,mert én délelött fürdetem és utána szeretném ha aludna,hogy meg tudjam enni az ebédemet. Ö reggel 7 körül kel,igy elvárható lenne,hogy délben már álmos. Meg az is jó lenne,ha este nem 10-11 kor aludna el, úgy,hogy du. 3-tól fentvan.
2009. nov. 11. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem bolygasd meg a napját egy kicsit álljatok át esti fürdésre és közvetlen utána fekve szoptasd de úgy hogy a kezed a kis buksija alá rakod így már evés közben tudod ringatni a popsiját, Ahogy a hátán végigvezeted a karodat pont oda ér majd a kezed a popsihoz és az egész testét tudod ringatni így. Nekünk bevált mi is sokat kínlódtunk az elsővel és mikor már nagy volt a pocim a másodikkal ezt kísérleteztük ki pár nap kellett hogy megszokja de utána jó volt. Hál ég most a harmadikkal még nincs ilyen problémánk. Sok sikert, kitartást.

2009. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia első vagyok.. én azt amit az utolsó írt kipróbáltam, szopi, egyik kezemmel simogattam, és a lábamon ringattam. hát nem vált be. ha véletlen elaludt, akkor mire az ágyba raktam volna azonnal kinyitotta a szemét, és kezdődött minden előlről.átérzem a helyzeted, mert ma a kisfiam 5 percet se aludt, és már nyűgös, de nem bírom elaltatni. nekem csak a babakocsiban aludna a szabadban, de mndig nem lehet kinn aludni. egy 4 hós babának tudni kéne bennt aludni, és nekem de alsik el 11 nél hamarabb este.
2009. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3 hónapos kisfiammal is hasonló a helyzet. Nappal csak a babkocsiban alszik, és kint sokkal hosszabbat, mint benn. Kint pl. 1,5-2,5 órát is, benn pedig többször felsír, és csak fél órát, max 1,5-et alszik. Délután általában 1-3 között alszik, aztán estefelé 6-ig max fél órát, utána ébren van. 8 után fürdés, aztán szoptatás, van hogy bealszik rajta, de 20 perc múlva felébred, kinyílik nagyra a szeme, és esze ágában sincs visszaaludni. Ekkor ölbe kell venni, de van hogy így is 1-1,5 óra mire elalszik, tehát már este 11 van mire elalszik. És reggel 7 után kel fel.Nagyon ritkán elalszik este a kiságyában, úgy, hogy a tv fényeit nézegeti, de közben nyögdécsel, emelgeti a fejét, merthogy hason alszik. Ezelőtt 1 hónappal az esti etetés után rögtön bealudt az ölemben, és 20 perc múlva betettem az ágyába, ekkor már nem kelt fel.
2009. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15:09- es vagyok.

Nem szentírásként mondtam csak lehetőségként vetettem fel.

Ha van rá lehetőség próbáljátok ki a bébi függőágyat kika termék azt hiszem nekünk az is bevált ha nagyon rossz a helyzet.

2009. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!