Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberot használó anyukák!...

Liberot használó anyukák! Mérnétek nekem?

Figyelt kérdés

Eddig Pamperst használtunk, de a kisfiam most valahol a 4+-os és az 5-ös méret között van. A 4+-os már pici, az 5-ösből meg kifolyik a cucc a lábánál, mert még nagy. Liberora szeretnék váltani. Megmérnétek nekem, hogy a 4-es és az 5-ös pelenka milyen hosszú? Mert nem igazán tudom, hogy abból milyen méret lenne megfelelő.

FONTOS: csak a Libero érdekel, mert már nagyon sok pelust kipróbáltunk (dm-es, tescos, Flexico-s, stb.), de mindegyiknél olyan szintű pelenkakiütés jött ki a gyereken már az első pelus felvétele után, amit 1,5 hét volt rendbehozni. Ezért nem szeretnék kísérletezgetni más pelusokkal. Köszönöm!


2009. nov. 11. 10:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :-)
2009. nov. 11. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!