Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberot használó anyukák!...

Liberot használó anyukák! Mérnétek nekem?

Figyelt kérdés

Eddig Pamperst használtunk, de a kisfiam most valahol a 4+-os és az 5-ös méret között van. A 4+-os már pici, az 5-ösből meg kifolyik a cucc a lábánál, mert még nagy. Liberora szeretnék váltani. Megmérnétek nekem, hogy a 4-es és az 5-ös pelenka milyen hosszú? Mert nem igazán tudom, hogy abból milyen méret lenne megfelelő.

FONTOS: csak a Libero érdekel, mert már nagyon sok pelust kipróbáltunk (dm-es, tescos, Flexico-s, stb.), de mindegyiknél olyan szintű pelenkakiütés jött ki a gyereken már az első pelus felvétele után, amit 1,5 hét volt rendbehozni. Ezért nem szeretnék kísérletezgetni más pelusokkal. Köszönöm!


2009. nov. 11. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ez volt, elég magas a fiam, így vettem 6-os Libero-t és szupi. Nagy, meg hosszú, de kényelmes és tartós. Lemértem neked:23,5 cm.

2009. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 10,2 kg és 80 cm. Mi a 4-es Liberot használjuk. Hol mérjem le? A derékszélessége elől: 25 cm, hossza (kihúzott gumirésszel): 48 cm.

De lehet, hogy rosszat mérek, mert az előző válaszolónak csak 23,5 cm lett a 6-os méret...


18 hós kislány anyukája

2009. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én a hosszát mértem, a derekát nem. Írd meg mire vagy kiváncsi.

2009. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, az a 48cm körüli érték a reális. De azt hiszem rosszul fogalmaztam meg. Szóval széthajtva érdekelne a pelenka hossza. Tehát derékrésztől derékrészig. Mert az a gondom, hogy ha alá teszem a picúrnak a pelenkát, akkor a lába között már nem tudom annyira felhajtani az elejét, hogy össze tudjam zárni, mert rövid. Egyébként nálunk a Pampersből az 5-ös méret 48cm hosszú.
2009. nov. 11. 11:04
 5/11 A kérdező kommentje:

Hú, akkor végképp összezavarodtam. :-) Tehát akkor az első válaszoló szerint a pelus simán, tehát nem széthajtva 23,5 cm hosszú. Ekkorának mértem az 5-ös Pamperst (széthajtva 48cm). Tehát ez alapján nekünk az 5-ös Libero kell.

Ha a második hozzászólót nézem, akkor pedig a 3-as Libero lenne pont jó a fiamra mert a 4-es Libero olyan hosszú, mint az 5-ös Pampers.

2009. nov. 11. 11:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenesetre akkor veszek először 5-ös Liberot, az tuti jó lesz, aztán ha nagynak bizonyul, akkor veszek 4-est is és majd elfogy. Köszönöm mindenesetre mindkettőtöknek!
2009. nov. 11. 11:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A második vagyok. Akkor jót mértem a 4-es Liberóra. A hossza deréktól-derékig kihúzott gumisrésszel: 48 cm. Ha csak a "párnázott" részt mérem hosszába kihúzott gumirésszel az: 35-36 cm.

De mekkora a babád? Mi már egy jó ideje ezt használjuk (pedig kis vékony a kislányom) és nagyon meg vagyunk vele elégedve.


18 hós kislány anyukája

2009. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os libero újramérve:)

Derék 24, széthúzva 29.

2009. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
86 cm, 12 kg és 1 éves a kisfiam. :-)
2009. nov. 11. 11:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok mérni, mert a gyerek alszik, de vedd meg nyugodtan az 5-ös liberót!! Mert mi is azt használjuk és pont tegnap vettem 5-ös pamperst és úgy látom az még nagy rá. Pedig érdekes, hogy eddig pont fordítva volt, mindig a pampers volt a kisebb.
2009. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!