Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hónapos babámat néha egy...

Az 5 hónapos babámat néha egy percre sem lehet egyedül hagyni a szobában, mert egyből sír amint kikerülök a látószögéből. Változni fog ez? Hol ronthattam el?

Figyelt kérdés

Tegnap már nagyon el voltam keseredve, mert egész nap cipeltette magát a kisfiam, szinte le sem tudtam tenni, mert azonnal elkezdett sírni. Ráadásul nagyon keveset is alszik napközben, összesen 2 órát, azt is elosztva.

Néha már alapvető dolgokat nem tudok megcsinálni pl. wc, zuhanyzás, enni-inni stb... A házimunkáról, főzésről már nem is beszélve... :-)

Van amikor meg nagyon szépen játszik egyedül, babrál a játékaival, nézelődik akár 20 percig is.


2009. nov. 11. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én babám is 5 hós és ő még kevesebbet alszik napközben van hogy csak 20-30 perceket és nála is van hogy egész jól elvan, máskor meg nem lehet letenni.Ha nagyobb lesz biztos jobban el tudja majd foglalni magát.
2009. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem rontottad el, az 5 honapos babak ilyenek. Mar kinyilt az ertelmuk, erdekli oket a vilag, de meg nem tudnak mozogni, elerni dolgokat, igy unatkoznak. Amit tehetsz: magadra kotod bebihordozoban es a hazi munkak nagy reszet igy meg lehet csinalni, kozben o is nezelodik. Persze fontos, h hagyd onalloan jatszogatni is, h megtanulja magat elfoglalni. Ha mar tud helyet valtoztatni, ebbol a szempontbol hidd el konnyebb lesz.
2009. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, nem könnyű. Nálunk is ez a helyzet. Pedig én nem fogtam sokat az ölembe, nem akartam elkapatni, de beteg volt a kicsi, és ugye akkor többet volt nálam, megszokta. Most ott tarunk, hogy max 10perc amit elvan egyedül. Se fözés, semmi. Az alvásról nem is beszélve. Eddig nekem is 2órát aludt napközben 4 részletben, de pár napja már ennyit sem alszik, tegnap is 1 órát aludt egész nap. Ez csak rosszabb lesz, magától nem változik. Na én is kiváncsian várom, valaki hátha ír olyat amivel orvosolni tudjuk a bajunkat. Szia
2009. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. nov. 12. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!