Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek laza a...

Van valaki akinek laza a csipője a babájának? Mit mondott nektek a doki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Csak annyit mondott, hogy figyelni kell, de még nem lehet megmondani ennyi idősen, hogy baj-e ( hogy túl laza-e). Most 11 hónapos a lányom, úgyhogy egy hónap múlva látja újra a doki.
2009. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányomat 3hónaposan vittük szűrésre, akkor azt mondta a dokinő hogy túl laza a csípője. Sokat kellett tornáztatni és terpeszpelenka helyett magamon hordoztam egy kendőben.Nyár volt, nagy meleg és nem akartam ráadni a terpeszt. Azt mondta még, hogy minél később terheli a lábát, minél később áll fel, annál jobb. Most 8,5hónapos, már feláll és lépeget, úgyhogy most kell majd visszavinni megint. Egyszer voltunk még 6hónaposan, de nem mondott semmi különöset csak megvizsgálta.
2009. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenhol olvasom,hogy kell tornásztatni de nekem nem mondták:( Nem tudnád leírni hogy kell...
2009. nov. 10. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen leírom :o)

Hanyatt fekteted, megfogod a térdét, vagy a bokáját, felnyomod a pocakjához egymáshoz közel a lábakat és utána kifelé fordítod majd lehúzod. Végülis csak körözgetni kell a lábakkal. Feltolod, kfelé lehúzod, aztán lehet fordítva is, lehúzod és onnan tolod kétoldalt fölfelé és be a pocóhoz.Egy kicsit feszíteni is kell, de csak óvatosan, amennyire engedi. Nagyon jó az is ha magadon tudod cipelni egy hordozókendőben vagy jól kiképzett kenguruban, hogy széles terpesze legyen. A te csípőd rá a legjobb! Minden pelenkázáskor és játék közben is csináltam neki.

2009. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,neki fogok tornásztatni.
2009. nov. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!