Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tej jobb kisbabanak?

Melyik tej jobb kisbabanak?

Figyelt kérdés
Falun lakom es nem Magyarorszadon. Fiatal tanitono, 25 eves, most lett babam. Orvos szerint tejport adjak, de en ugy emlekszem tehentejen nottem fel, ami allitolag egeszseges. En mai napig szivesen iszok meg naponta egy egy pohar tejet, de nem uzletit iszok ma sem. Kerdesem, melyik tej jobb kicsinek.
2009. nov. 10. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anyatej! Ha nem tudsz szoptatni akkor a tápszer! Igaz nem írod mekkora a babád, de gondolom még nincs egy éves, mert a tehéntejet egy évet betöltött babának lehet adni!
2009. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, 1 éves koráig tilos a tehéntej!!!
2009. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na-na,azért ne vigyük tulzásba a tilossal,mert nem tilos a tehéntej adása!Fél éves korig tápszer,vagy anyatej!De!Mivel Te is tehéntejen nőttél fel,és én is,semmi bajom nincs.Én először bolti tejet adtam babámnak fél évesen,majd lehetőségem volt/van arra,hogy házi tejet vegyek,így 2 naponta azt kap.Mennyi idős a Babád?Ha még nagyon pici,akkor anyatej,v. tápi.De utána nyugodtan adhatsz rendes tejet is!Minél előbb szokja a szervezet,annál kevesebb lesz az esélye,hogy tejallergiás lesz.Pl férjem tejérzékeny,ugyanis az anyja 2 éves korától adta Neki,így a szervezete nem tudta feldolgozni,és meglett a baj,pedig szeretne inni,de nem teheti.Én 4 hónapos voltam amikor tejet ittam,és jéé semmi bajom!Semmire nem vagyok allergiás,soha nem volt eltörve semmim.Szóval nem döglött egeret adunk a babának,hanem tejet!Házi tejet!Ami igenis egészséges.
2009. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség amit írtál bocsi! De az én férjem 5 hónapos korától tehéntejet kapott és jéééé, tejallergiás és nem tud meginni egy pohár tejet mert fél óra és rohan a wc-re!

Attól függetlenül régen ezt tényleg nem vették annyira véresen komolyan és mi is kaptunk tejet! Van aki allergiás lett van aki nem.... lehet nincs is közte összefüggés!

2009. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!