Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám sokat bukik és...

6 hetes babám sokat bukik és néha félrenyel (néha büfiztetésnél vagy cumizásnál) és ezért köhög 2-3-at. Baj? Mit csináljak Vele?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a babám 6 hónapos koráig sokat bukott és most 7 hónapos és megszűnt teljesen. Én mindig óvatosan emeltem fel a büfihez és lassan sétálgattam vagy 20 percet míg kicsit megpihent a gyomrocska. Nem baj, ha bukik, viszont, ha nagyon aggódsz mutasd meg a dokinak a saját magad megnyugtatásáért. Szerintem ez természetes, hogy bukik a baba, meg fog szünni,türelem. Jó egészséget a babádnak!
2009. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért bukik,mert sok levegőt nyel evés közben.Ez a legtöbb babánál jelen van.Mindenképp várd ki,míg büfizik,akkor kevesebbet fog bukni vagy nem is fog.Legalább félórát várni kell az öltöztetéssel is,tehát nem jó forgatni stb.
2009. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Van hogy meg sem mozdítom 5 percig evés után, had nyugodjon le a gyomra, de van mikor így is visszajön valamennyi, és még csuklani is nekikezd. De ha ez normális, akkor nem aggódom. Csütörtökön megyünk a gyerekorvoshoz, azért megemlítem neki.

2009. nov. 10. 15:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!