Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megőrülök már ettől az influen...

Megőrülök már ettől az influenza elleni oltás őrülettől, ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan ez folyik,már nem szeretek hiradót nézni,mert egyik héten oltasd be magad másik héten ne.Féléves kislányomat féltem,de nem merem magunkat beoltatni,mert én ugy gondolom hogy egy ilyen gyors,nem alaposan kitesztelt védőoltás,nem most hanem évek multán jelentkeznek elég komoly problémák,mellékhatások.

Mikor lesz ennek vége?


2009. nov. 10. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is féléves. Mi nem oltatjuk be magunkat, tartok tőle kissé. Másképp próbálunk meg védekezni.
2009. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod a dolgot. Hiszti és őrület!! Szolnokon meghalt egy 15 éves gyerek, akinek H1N1 volt a szervezetében. Kürtölte világgá néhány napja a blikk címlapja. Ma a helyi rádióban hallottam, hogy megtörnét a boncolás ennek az egyébként közel 150 kg-os krónikus szívbeteg fiúnak a boncolása. Valóban kimutatták a szervezetében a H1N1-t, DE tüdőgyulladásban halt meg. Ez miért nincs szalagcímen? Nekem azt mondta az orvosunk, hogy abszolut nem tartozunk a veszélyeztetett csoportba, nincs krónikus betegségünk, nem élünk rossz szociális körülmények között. Ők nem javasolták a védőoltást, és mivel én maximálisan megbízom mind a saját, mind a gyerekeim orvosában, nem oltatunk.
2009. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is szerettem volna feltenni,de nem mert mindenki azt csinál amit akar.Mi semmiképpen nem fogjuk beoltatni magunkat akármivel,mert ez is olyan,mint az előző H5N1,meg a madár,sertésinfluenza.Gyorsan jött,és gyorsan ment.Azokról miért nem beszélnek??Elnyelte a föld?Ugyanmár,ha valakinek van egy kis esze,akkor egyik fülén be a másikon ki.Nem kell vele foglalkozni!!Én is várom már a végét,bár én úgy fogom fel,hogy mintha nem is lenne.Éppen ezért én sem nézek tv-t,van attól más sokkal érdekesebb dolog,mint ezeket a marhaságokat hallgatni,nem?
2009. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam iskolás, őt beoltatom a suliban, a kicsi 8 hónapos.
2009. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként sima influenza ellen is sokan beoltatják magukat, ez is ugyanolyan, csak van neve és állndóan ezen témáznak.

előző

2009. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És azt se értem hogy mikor bejött ez az influenza,rengeteg diák betegedett meg az iskolákban,és 3 nap után semmi bajuk nem volt,most miért van ez felfujva?Ha annyira súlyos akkor miért nem teszik kötelezövé és ingyenessé?Ehelyett 2000ft fejenként az államnak!Akkor csak nem olyan veszélyes?!
2009. nov. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!