Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám ilyen sírós?

Csak az én babám ilyen sírós?

Figyelt kérdés
Képes déltől este 9-10 óráig sírni és csak ölben van el.Pedig nem szeretném elkapatni,de hiába próbálom bárhová letenni csak sír.8 hetes.
2009. nov. 10. 08:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

08.50es hm?

nem, az enyém nem egész nap sírt, hanem 10-6ig folyamatosan, napközben meg gyakran.

szerintem sem normális, de ő ilyen.

2009. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
meg én ezt akkor se értem. Lehúzzátok a 3 gyerekes anyukát, pedig gondoljatok bele, hogy ott van tegyük fel egy 3 hónapos baba , meg egy másfél éves pl. akkor állandóan hordja magával a kicsit, a nagy meg mellette toporzékol? 2-3 gyerekről nehezebb gondoskodni, ha az ember lánya állandóan lógatja magán a babáját. Főznie kell, a nagyobbat ellátnia, az nem megy "majd magától". Egy babának az anyja a MINDEN, de rá kell tudatosan nevelni, hogy nem állandóan. Én pihenni is szeretek, azért az anyaság nem katonai kiképzőtábor, értitek?:)
2009. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A hasfájását azt tudom enyhíteni.Ez a sírás nem olyan.Próbálom nem elkapatni,mert sokat teszem kiságyba,pihenőszékbe,babakocsiba különböző helyekre,de akkor nem érdekli semmi.Azért vagyok már kikészülve,mert van egy 18 hónapos kislányom is és őt is el kell látnom.Ha a kicsit leteszem amíg dolgom van,főzés stb.addig sír amíg fel nem veszem és akkor csönd van.Időm sem engedné.hogy egész nap sétálgassak vele.Nagyon nem tudom,mit próbálhatnék még.Segítségem sajnos nincs.A férjem is reggel elmegy dolgozni és este 9-10 óra mire hazaér.:-((
2009. nov. 10. 09:12
 14/17 anonim ***** válasza:
még tudod mit próbálhatnál meg? Nálunk bejött. Imád nézelődni, ezt nélkülem is maximálisan teszi :) Beleteszem a babakocsiba vagy hordozóba és kiviszem a konyhába, míg főzök. Nagyon ritkán van rá szükség , ált akkor ha nincs összhangban az alvás meg a főzés, de akkor beszélgetek hozzá, látja mit csinálok...stb. Próbáld ki, hátha:)
2009. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

addig örülj, amíg sír a babád! Ha már nem lenne sírós, azt jelentené, hogy feladta azt az igényét hogy figyeljenek rá!

Ajánlom Dr. Ranschburg Jenő könyveit.

A 3 gyerekes anyukának pedig igaza van, a kezdetektől kell egy kis önállóságra nevelni a minit, 5-10 percig lehet nyugodtan hagyni a kiságyban sírni.

Az első 3 hónap nálunk is rémálom volt, reggeltől estig visított. Nálunk a kocsiülés lett a varázsszék, pillanatok alatt be tudott aludni benne. Még itthon is, nem csak az autóban.

2009. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem egyik baba ilyen, másik olyan. nincs általános recept. igenis lehet, hogy a tiéd csak nálad van nyugton. az ilyet hiába hyagod a kiságyban, akárhol, addig visít, míg ki nem veszed. nem szoktatás kérdése. Ranschburg jenő könyve tényleg jó, én is ajánlom (szülők könyve).
2009. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

8:48-as vagyok, engem is rendesen lepontoztatok, pedig szerintem nem írtam hülyeséget. Nem azt mondtam,hogy ne vegye fel, hanem, hogy meg kell próbálni letenni 5-10 percekre legalább el legyen egyedül. Nekem hármasikreim vannak, én sem tarthatom ölben csak az egyik babát egész nap, és felváltva sem. Igen, van hogy sírnak,ált. esténként, mikor már álmosak, fáradtak, de éhesek is, és még a fürdés is hátra van. Én szinte minden nap egyedül vagyok velük, néha eljönnek a nagyszülők koradélután egy-két órára, babázni. A férjem este 10 után ér haza. Szóval nekem sincs segítségem és hát ha ezen múlik, akkor sajnos az én gyerekeim lelkisérültek lesznek, mivel nem szoktatom őket kézbe, hisz nem is tehetném. De ez van. Én azért reménykedek, nem ezen múlik.

8:46-osnak, nem arra gondoltam, hogy egész nap sír a te babád, hanem hogy szerinted a kérdezőnek, akinek majdnem egész nap sír a babája, kézbe kellene tartania? VAgy egész nap magára kötnie? Szerintem ez nem lenne normális. NEM a babádra gondoltam, hogy nem normális.

2009. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!