Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sírós pár napja a 2...

Nagyon sírós pár napja a 2 hós babám. Mitől lehet? Van olyan, hogy egyik percben nevet a másikban meg elsírja magát.

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megviselik Őt is ezek a frontok. A legtöbb baba érzékeny rájuk.
2010. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A babák ilyenek :) Egyik pillanatban még kacagnak, másikban meg sírnak, aztán újra vigyorognak:) Persze, a frontok is jönnek-mennek, egyik nap 32, másik nap meg 22 fok van, még mi is nehezen alkalmazkodunk, nem hogy a picik .
2010. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik tipp is van az elöttem szólón túl.

Én kislányom mintta baba 8 hetes,eszik alszi kis tündér,majd tej serkentés miatt ittam 2 csésze laktoherb teát,és az eddíg nem hasfájós babám hasa fájt,és csak ordított.

Olvastam is és konzultáltam a védőnővel,és mondták hogy míg a hasfájós babáknál segít az édeskömény tea,addíg a nem hasfájósakat azzá teheti.

Mivel a laktoherb tejserkentő tea egyik alapanyaga is az édeskömény a tejjel átjutva kiváltotta a hasfájást,másnaptól nem ittam,és újra nyugodt kiegyensúlyozott.

(azóta a görögszénamagot csinálom meg teának és semmi gondja tőle)

Csak azért írtam hátha nálatok is a tea okozza a gondot:-)

2010. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hasfájós,és azért sír!
2010. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22.29-es! A szoptatós teától az én babámnak is fájt a hasa pár napig!! Aztán gyanús lett és abbahagytam,azóta kevesebbet sír esténként. Inkább alkoholmentes sört iszom...
2010. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a teás dolog elgodolkodtató

már nem szpoizik

deviszont amikor hasfájós lett elkezdtemneki a mecsek teát használni,és ugyebár abban is édeskömény van a hsafájásra.aztán elmúlt a hasfájása,de a teát ne hagytam neki abba.tegnap előtt lett is neki olyan hasgörcse h orvoshoz kellett vigyem.doki mondta h hagyjam abba ateát,nkább kamilla teát adjak neki.azóta nem volt hasgörcse.de nyűgösnek ugyanolyan nyűgös.szerintem is a front.doki mondta is h mostanában nagyon sok kisbabanyűgös.köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!