Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lettek ilyenek az...

Miért lettek ilyenek az éjszakáink?

Figyelt kérdés

5,5 hónapos kislányom 2-3 napja többször felkel éjszaka(sírdogálva,nyöszörögve).Van amikor rögtön vissza tudom altatni,de van úgy,hogy másfél-2 óráig is fent vagyunk.Eléggé ki vagyok már most purcanva,nem tudom mi lesz,ha így folytatódik.Amúgy egyszer mindenképpen kel enni.

Tippek?Ötletek?Hogy lehetne nyugodtabbá tenni az éjszakákat?

Amúgy a két alsó foga kint van,azokkal nem volt ilyen probléma.

Köszönöm a segítségeteket!Bocsi,hogy ilyen hosszú lett!


2009. nov. 10. 07:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
az én kislányom lassan 11 hónapos és még SOHA egyetlen éjszakát sem aludt át. Az elején 2-3 óránként kelt, enni , aztán 5 hós kora óta, amióta elkezdődött a nagymozgások fejlődése meg a fogzás...hát, kb. óránként, de max. 2 óránként kel. És csak a cici nyugtatja meg. nem válik be semmilyen szer, se hagyonmányos, se homeós, semmi. Kicsit ki vagyok már purcanva... :D
2009. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!