Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért telik 2-3 órába, míg...

Miért telik 2-3 órába, míg elalszik?

Figyelt kérdés
8 hetes babámnak nappal tökéletes a napirendje, mint az atomóra, úgy működik, pedig nem tettem érte semmit. Viszont est képtelen vagyok elaltatni. 8-kor fürdik, utána vacsi, aztán 2-3 óra sírás, nyöszörgés, pedig fáradt már. Mit csináljak?
2009. nov. 9. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoptatod?Probald meg eltolni egy kicsit a furdes idopontjat.aHa nyolckor furdik,majd vacsizik es mint irod 2-3 ora siras az azt jelenti hogy a ket etetest vegig nyugoskodi?Hogy altatod?Setalj vele,nincs tul melege?Eleget evet vagy netan tul sokat?
2009. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tápszeres baba. Mire jönne a következő evés (11-kor lenne a 3 óra), addigra elalszik és föl sem kell 5-ig.

Ha a kezemben elaltatom, akkor viszont nem fog ahhoz hozzászokni? Eleinte múködött ez a módszer, hogy beteszem az ágyba és simogatom, míg elalszik, de akkor ez max fél óra volt. 2 hete változott meg.

2009. nov. 9. 21:52
 3/6 anonim válasza:
Az én 14 hetes babámnál is hasonló a helyzet. Fürdés 8.30 körül, aztán szopizik. Van hogy elalszik rajta, de kb. 20-30 perc múlva felébred, nagyra nyitott szemmel, és utána 1-1,5 óra is eltelik, mire elalszik, általában ölben. Volt olyan, hogy 9-kor evett, elaludt rajta, 10-kor felébredt, aztán semmi alvás 11.15-ig, akkor lehunyta a szemét 5 percre, újra felébredt, és végül 11.45-kor újra megetettem, amin elaludt, és beraktam az ágyába. Korábban az esti evés után elaludt könnyen az ölemben, és utána beraktam az ágyába. Bízzunk benne, hogy majd lesz jobb is...
2009. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MI is igy vagyunk nappal semmi gond este viszont ha 8kor fürdünk utana szopi leghamarabb10-11 mire el lehet altatni,ujabban 7kor fürdetem ,8-fel9kor szopi es 9kor max 9:20kor alszik.Egesz nap nincs akkora szeme mint fürdes utan,a viztöl ebred meg vajon?7 hetes fiucska anyukaja
2009. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is arra gondoltam, hogy hamarabb fürdetem, aztán egy órácskát még játszunk és azután vacsi, hátha elfárad.
2009. nov. 10. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeintem inkabb kesobb furdesd,aki pedig azt irta hogy elalszik a cicin es fel ora mulva felebred:szoptasd meg ujbol mert valszinu elaludt es nem lakott jol ez nalam jol bevalt.
2009. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!