Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott valakinek a...

Megváltozott valakinek a babája az első életév betöltése után? Hisztire, félelmekre gondolok.

Figyelt kérdés
pl nem tudom bele ültetni az esti pancsiba, mert elkezd torkaszakadtból sirni, a viz pedig kellemes. fél mindenféle zajtól, nem sir de dünnyög, nyüszög.másnál is van ilyesmi?
2009. nov. 9. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szerencsére a vizet imádja,annyi ha megunja,fáradt,akkor feláll/térdel és így kéri ki magát.félősebb lett,eddig nem volt gond ha a kutya elugatta magát mellette,most már egy hangosabb babakiáltáskor is sírni kezd.akaratosabb lett,ami néha hisztiben nyilvánít meg.nehezen tűri az egy helyben ülést
2009. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne is mondd,néha alig birok a fiammal.14 hós lesz,kb.1 éves volt,amikor elkzdett nagyon akaratos lenni,és néha hiszti a vége.Nem érti a NEM szó jelentését,pedig mindig rám néz,mert valahogy mégis tudja,hogy az rossz.Néha el vagyok keseredve,egyedül is nevelem,és elég nehéz,de persze néha nem birom ki,és elröhögöm magam...Remélem ez csak átmenet.
2009. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! a kisfiam 1 éves koráig barátságos, kifejezetten nyitott, bátor baba volt. és akkor fordult a kocka, ma elsírta magát, mert egy férfi ránézett. valamiért nem volt szimpi :)

előtte a kortársaival szívesen játszott, ha jöttek látogatóba ismerős babák, most meg sír és csak ölben hajlandó lenni, ha a területén más 1 éves is tartózkodik... érdekes, nem igazán tudom minek tulajdonítani. remélem elmúlik...

2009. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk is 1 éves korában kezdődött a kegyetlen hiszti, földhöz verem magam, dobálok mindent, török-zúzok és nem utolsó sorban agyonverem a szüleim korszak. 13-14 hónaposan volt a legrossazbb. Alig bírtam vele..ÁÁ nem is részletezem. Aztán 15 hónapos korától kezdett nyugisabb lenni. Most 16 hónapos egész jó babává változott vissza, de vannak kilengései. Hát szerintem ez egy korszak amit túl kell élni mindkettőtöknek.
2009. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!