Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mei-tai-t tudom használni...

A mei-tai-t tudom használni télen?

Figyelt kérdés
Nincs olyan kabátom,ami a alá beférne a gyerkőc is.Most 3 hónapos és még soká lesz tavasz.Gondoltam kérek egyet karácsonyra (vagy mindenki ad bele egy kicsit én meg kipótolom).Nagyon tetszik,sajnos kipróbálni nem tudom,csak ha megveszem.Tudom,hogy lehet varrni is,de talán inkább vennék.Az a bajom,hogy tavaszra már nagy lesz hozzá a babám,télen pedig tudom-e használni?Már most 7 kiló,tavasszal csak a hátamra köthetném,azt meg nem szívesen,mert nem látom benne.
2009. nov. 9. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól fel van öltöztetve, akkor nem kell beburkolnod a saját kabátoddal.(Egy barátnőm mondta egyébként, hogy mamami-n van valaki, aki direkt mei-tai-hoz varr kabátot).

Mi is akkor vettük, amikor a pici 3 hónapos volt (akkor volt 6,7 kg), másfél hónapja. Most, 4,5 hónaposan 7,5 kg, és elől hordom - befele, pedig 6-7 kg-tól már háton ajánlják a hordozást. De egyelőre nem megterhelő, meg hát még nem is tartja annyira stabilan a fejecskéjét, hogy a hátamra kössük. A mei-tai-t pedig 15 kg-ig lehet használni. Nekünk nagyon bejött, a baba is szereti + mi a 4.-en lakunk, és nincs lift, tehát még praktikus is! Azóta kb. 2x használtuk a babakocsit.

2009. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Első vagyok.

Ezt a kérdést én tettem fel, itt az egyik segítőkész válaszoló felajánlotta, hogy kipróbálhatom az övét, mielőtt vennénk, csak ő budapesti. Ezt én is szívesen felajánlom, én debreceni vagyok. Nem tudom, Te merre laksz?

2009. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Én is debreceni vagyok:)Fogod benne télen is hordani a babád?Hogy hívják a kisfiad?
2009. nov. 9. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Péternek hívják a kisfiam :) Ha gondolod, írj az e-mail-emre, szívesen segítek ! :)
2009. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben "össze Vateráztam" egyet:).De köszi a segítséget!:)
2009. nov. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!