Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen is lehet használni ezt...

Télen is lehet használni ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 26. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát esővédővel lehet bár a kereke sanszos hogy elakad nagyobb hóban! De hátha nem lesz akkora hó vagy jól takarítják és akkor semmi probléma. Tök jó árban van:))
2009. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet!
2009. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. ilyen márkáju és stilusu babakocsink van, csak rózsaszin. szeretem, csak a lábzsák elég hülyén néz ki. elég vékony is, semmi tartása nincs mi plussz tépőzárakat varrtunk rá, hogy hasonló legyen mint a képen. szerintem inkább nézd meg ezt a kocsit valahol élőbe, mert én nagyot csalódtam amikor megvettem, de már nem küldtem vissza mert azta pénzt buktam volna.
2009. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Az utolsónak írom, hogy nem innen fogom rendelni, hanem boltban veszem meg, csak itt kinéztem. Köszönöm a válaszodat, odafigyelek ezekre a dolgokra:)
2009. okt. 27. 06:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!