Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az esernyőkocsit télen is...

Az esernyőkocsit télen is lehet használni?

Figyelt kérdés

Másfél éves a babám, a babakocsijában az öv alig éri be,ha kabátban van. Nyárra amúgy is akarok venni egy könnyű ernyőkocsit,de az öv miatt már most is jobb lenne. Vagy az nem való ilyen időben?

Ilyesmire gondolok:

[link]


2011. jan. 4. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet de nagyban függ az út minőségétől ill. hogy mennyire van letakaritva. A jégen nem megy el se ez se a könnyebb se a nehezebb mert nem tud gurulni a kerék hanem csúszkál és ha jégdarabos tisztitatlan az út akkor toszigálni kell a kocsit benne a gyerekkel az lehetetlennel egyenlő.


Szóval úttól függ.

2011. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon függ attól, hogy milyenek az útviszonyok. nekünk 2 babakocsink van, egyik esernyős (azt használtuk nyáron, ősszel) meg egy nagyobb, nagy kerekű lapra csukható. Hiába próbáltam a kisebb kocsiban tolni a babát, már egy kis latyak is elég volt, hogy össze vissza menjen (nyeglett, éreztem, hogy nem stabil...pedig nem rossz minőség, chicco). Lecseréltük a másikra, az jobb:)

Egy tanács: ha kicsi az öv, lehet venni univerzális, nagyobb méretűt, Tesco-ban láttam, nem volt túl drága.

2011. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, én most is használom. Néha lassabban haladunk a hó miatt, de összességében nincs gond a közlekedéssel.
2011. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 5 hónap után, most lecseréltem a 80 ezer forintos nagykerekű babakocsimat egy 20 ezer forintos esernyőre csukhatósra. Én hóban is simán eltolom, annyi, hogy vettem bele egy bundazsákot, amit be lehet kötni!
2011. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!