Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tömik a gyereket?

Miért tömik a gyereket?

Figyelt kérdés
Anyósom állandóan tömni akarja fél éves babámat, persze nem engedem. Ilyenkor gondolom azt gondolja, hogy rossz anya vagyok nem adok eléget neki enni stb.(ezt szóban nem mondja). Múltkor is meggymártást próbálta ízleltetni vele. Mindig úgy viszem hozzá, hogy megetetem és mondom neki, hogy ne etesse mert nem éhes. Hogy mondjam meg neki, mert én már úgy érzem, hogy ha szólok akkor már nagyon durván odamondom, mert ez megy már hónapok óta? Másnál is van ilyen? Vagy a páromnak kéne mondanom, erőteljesebben , hogy szóljon az anyjának?
2009. nov. 8. 21:43
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szerintem az is kozrejatszik ebben a "ne etesse a gyerekemet"-ben, hogy az anyosrol van szo.Az utolso hozzaszolo is azt mondja, hogy megkerdezi az anyukajat, mert az anyjatol mindenki jobban elfogadja a tanacsot, mint az anyosatol.

Mi most varjuk az elso babat, es mar elore felek, mert nalunk az anyam az, aki a noverem kislanyat 5 hosan toltottkaposztaval etette, az anyosom viszont nem egy eroszakos tipus, nem valoszinu, hogy tomni fogja az unokajat.Legalabbis remelem.Az anyammal meg csak-csak elbanok, de az anyosommal sem szeretnek vitatkozni ilyen teren.

Szerintem vigyel magaddal egy kis uveg bebietelt, es mondd meg az anyosodnak, hogy ha etetni akarja, akkor azt adja neki, ha a baba elfogadja.Bar en nem nagyon lattam meg olyan babat, aki jol volt lakva es megis megette, amit a szajaba raktak, akar ismerte a kajcsit, akar nem.

Szoval, csak nyugi, elobb-utobb csak elmulik nala!!!

2009. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!