Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsotokra lenne szükségem!...

Tanácsotokra lenne szükségem! Férjem beadassa a h1n1 oltást?

Figyelt kérdés
Rendőrként Pesten minden féle emberrel kapcsolatba kerül a hajléktalantól a bankárig. Azért ide írtam,mert 18 hós a kicsi,és az ő biztonsága érdekében ti beadatnátok,nehogy hazahozza? Tudom,sok volt már a kérdés a témában,csak kimondottan ebben a szituban,mint mi vagyunk,mit tennétek?
2009. nov. 8. 19:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ő beoltatja magát csak ő lesz védve,de a vírus folyamatosan mutálódik tehát az ellen már ő sem lesz védett. Tehát neked és a babának simán haza tudja vinni, max. ő hamarabb átvészeli mint ti. Én nem adatnám. A férjem B.V.-s tehát egy cipőben járunk veletek. Én pedig ha akarnám sem adathatnám be mert a májorvosom szigorúan megtiltotta. A 18 hós lányomat pedig végképp nem oltatom be egy teszteletlen ki tudja miből kutyult szerrel.
2009. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!