Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjtust használók, szükség...

Szemhéjtust használók, szükségem lenne a tanácsotokra. Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Vettem ma Essence zselés szemhéjtust,de nagyon nehezen tudom lemosni,pedig sminklemosóval mosok le mindig mindenféle sminket. Annyira nehezen jön le,hogy az valami elképesztő. Ti mivel szoktátok lemosni? Rendesen fáj a szemhéjamon a bőr,mire el tudom távolítani. Köszönöm a tanácsokat előre is!
2011. aug. 6. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
fülpiszkálóra tegyél egy kis testápolót, és azzal próbáld...én mindig azzal szedem le, és nekem bevált
2011. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne használd ha ennyi problémát okoz.
2011. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van szemhéjtusom, és az enyém is nehezen jön le, de gondolj bele, ha nem lenne ilyen tartós, akkor egy óra után lefolyna a sminked. Tanácsot nem tudok nagyon adni, max annyit, hogy kicsit gyengédebben törölgesd a szemed, így biztos hosszabb idő lesz leszedni, de legalább nem fog fájni a szemed.
2011. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a zselés ilyen...


testápoló, olívaolaj, vagy ha az se akkor én egyszer lehúztam :S

2011. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia :-)


Olajalapú (kétfázisú) sminklemosóval vagy olcsóbb megoldásként vazelinnel.

Testápolót ne kend a szemedre!

2011. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!