Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsotokra lenne szükségem!...

Tanácsotokra lenne szükségem! Férjem beadassa a h1n1 oltást?

Figyelt kérdés
Rendőrként Pesten minden féle emberrel kapcsolatba kerül a hajléktalantól a bankárig. Azért ide írtam,mert 18 hós a kicsi,és az ő biztonsága érdekében ti beadatnátok,nehogy hazahozza? Tudom,sok volt már a kérdés a témában,csak kimondottan ebben a szituban,mint mi vagyunk,mit tennétek?
2009. nov. 8. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2009. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész oltás, humbug, hogy megvéd az influenzától.
2009. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A férjem is beadatta, hogy ne hozza haza a többszáz fős munkahelyéről. 9 hetes baba anyukája vagyok.
2009. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Természetesen igen! Nem tudom, hogy hány embernek kell még megbetegednie, hogy elhiggyék baj van.
2009. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen!!!!És magadnak is!
2009. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen,a férjemmel mi is beadattuk magunknak. A Lányom 7 hónapos.
2009. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mi is úgy voltunk vele eleinte, hogy nem oltatjuk be magunkat de meggondoltuk magunkat. Én nem adatom be mert nem megyek emberek közé de az én férjem is sok ember között dolgozik, külföldiekkel is találkozik sőt szinte csak azokkal. Egy étteremben felszolgáló a Bp-i belvárosban.
2009. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Beadatjuk a hagyományos influenza ellenit is ha már úgyis ott van.

2009. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az exem is rendőr, ő is beadatja, meg mi is a férjemmel, sőt a 8 éves fiamat is.

Sokan arról csámcsognak, h humbukk, meg nem lesz itt semmi, aztán nem tudom majd ki vállalja a felelősséget, ha kitör a járvány, és sorban hullanak majd az egészséges emberek.

2009. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mind a ketten oltassátok be magatokat.
2009. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!