Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig ajánlott használni a...

Meddig ajánlott használni a légzésfigyelőt? Mi a legveszélyeztetettebb kor?

Figyelt kérdés
Ja és miért lehet az, hogy becsippant nemrégen 3x is a légzésfigyelőnk (Angel Care), de a baba normálisan lélegzett, el sem mozdult és vagy 6-ot lélegzett mire egyszer felvillant a zöld led jelző. 7 hetes lesz a kislányom nemsokára.
2008. júl. 4. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korig javasolt. 4-6 hónap a legveszélyeztetettebb kor.
2008. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ANgel Care légzésfigyelős bébiőrünk van, és a mienk is beriasztott többször is. A férjem rájött, hogy túl érzékenyre volt állítva, ezért állított az érzékenyésgen. A férjed biztosan meg tudja csinálni. Tehát nyugi a babucikáddal minden ok!
2008. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekünk is ez van ,jó lenne tudni milyen érzékenységre kell állítni,mert én még csak most fogom használni...ha tudtok segítsetek nekem is légyszives.401es van nekem..
2008. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Az érzékenységet mi 3,5-re állítottuk be. És nálunk így vált be. De a férjem azt mondja minenkinek más és más. Függ a matrac vastagságától a gyerek súlyától. A mi matracunk 8 cm-es kókusz matrac a babánk pedig 5 Kg. Próbáljátok ki. Sok sikert. T.
2008. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A mi matracunk 6 cm-es a Babó 4 kg. Azt tudom, hogy a legérzékenyebbre van állítva. Majd Párom átállítja. Csak az volt a furcsa, hogy a babó el sem mozdult róla és lélegzett rendesen, és amíg a légzésfigyelő egy légvételt jelzett, a kislányom vagy hatot lélegzett. :)
2008. júl. 5. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő másfél évet mondott, de az "röhely", hisz akkor már rég lemászik róla...

A legrosszabb kor a 2-4 hó a statisztikák szerint, én úgy terveztem, hogy kb 6 hónapig fogom használni, de ha végülis itt van, akkor majdnem mindegy, majd adja magát.

Nálunk is legalább 2X riaszt egy éjjel, nem tuodm miért. Akor volt ilyen, ha pl volt pléd a pici alatt, vagy hason aludt, és nem érzékelt annyira. De inkább 2 téves riasztás, mint egy , mikor kéne de nem riaszt...

2008. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ugy udom 0-3hos kor a legveszélyesebb de 1évig ajánlott használni. az érzékenységet 4esre állitsd. nekünk is többször beriasztott 3ason és miota 4esen van azota jó!
2008. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!