Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szabad babának adni...

Mikor szabad babának adni fehér kenyér héját?

Figyelt kérdés
Én már egyszer adtam 7hós fiamnak. Elrágcsálta,na meg morzsált. Baj??
2008. júl. 4. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lisztes dolgokat csak 1 éves kora után, de biztosan nem lesz baja tőle.
2008. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyolc hónapos fiamnak néha szoktam adni egy kis kiflit rágcsálni, nagyon szereti. Sőt, pont ma vettem egy sonkás szendvicset és csipkedtem neki is belőle pici kis baba-falatokat, nagyon ette. Szerintem kaphat ő már minden félét, a nyolchónapos bébiételekben is sokszor van már tészta. A Hippesben pl. van sonkás tészta, meg spagetti, meg zöldséges lassagne. Én tegnap már ebédre a mi spagettinkből turmixoltam a fiamnak.
2008. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van foga, nyugodtan rágcsálja, csak figyelj, hogy nehogy egy -egy elázott nagyobb darab a szájába kerüljön, az fulladást okozhat. Inkább minidg frisset adj neki, nehogy nagyobb darab maradjon a szájába.
2008. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségeteket :)
2008. júl. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!