Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyünk?

Milyen babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés
Márkákat tudnátok ajánlani? Februárra várjuk a babánkat. Én több funkciósra gondoltam (legyen mózeskosár része és hordozója is és persze átalakítható legyen sportkocsivá) és bolygósítható kerekűre. Mire figyeljünk? Milyet nem érdemes venni? Úgy tervezem, hogy sokat sétálunk majd, szerintem buszra is fel kell majd tennem.
2009. nov. 7. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Espiro Vector 4 van. Van hozzá mózeskosár, rátehető a bébihordó, és majd ha nagyobb lesz akkor az ülőrész is. Most múltunk 2 hónaposak, de hogy ennyi ruhát kell a kicsire adni, lassan a mózeskosár kicsi lesz. Remélem tavaszi még kihúzuk vele. Könnyű emelni, pont ezért is vettük meg, mert nekünk sok lépcsőt kell levinni. Az első kerekei kisebbek, bolygosítható, a hátsók meg nagyobbak. Szerintem ezek érdemes nézni.
2009. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen babakocsink van.Nagyon megvagyok vele elégedve.És a bébihordó egy mozdulattal rácsatlakoztatható a vázra(mindkét irányból)a mózes és a sport rész szintén!A kerek bolygósíthatók,szerintem könnyű is a 3.ra cipelem babástól teli kosárral.A kerekei egy mozdulattal levehetők,mi is így tesszük be a kocsiba.A mózes összecsukható így kis helyet foglal el.


[link]

2009. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Peg peregó plikó p3!Nagyon jó márka és szuper babakocsi,igaz elég drága,de jól kihasználható és használtan lehet olcsón kifogni.Van hozzá mózes,bébihordozó és sport rész,kicsire esernyőre csukható és könnyű tolni is és cipelni is. Ha sokat utazol akkor én mindenképp valami esernyő alakúra csukhatót választanék,mert ezek egyszerűen,gyorsan összecsukhatók és könnyűek.Van a peg peregónak valami utánzatja szerintem az is jó és sokkal olcsóbb. De ez csak az én véleményem.
2009. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco Quattro Tour Delux van.Imádjuk,minden van hozzá.Igaz nem volt olcsó(100 ezer ft),de akár több gyereket iskiszolgál.Nagy a bevásárlókosara(és lehajtható)a lábzsák,a hordozó(plusz rögzítőtalp,h ne kelljen mindig ki be kötözgetni a hordozót)mind járt hozzá.Van a babának és a mamának is tálca üvegtartóval,a tolókarnál kis rekesz(amihez más nem tud hozzáférni)és óra hőmérővel.
2009. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco Ts-es van (babakocsi+hordozó+lábzsák és nagy kosár alul, tálca babának, fedeles pakolórész a tolókarnál mondjuk telefonnak, pzs-nek, bolygósítható kerék elöl)

Tavaly ilyenkor volt 50 ezer ft.

Mint ez csak zöld-barna:

[link]

2009. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is februárban született a lányunk, Quinny buzzt vettünk + mózest és hordozót.

A mózest 7 hónapos koráig szeptemberig használtuk, hatalmas kényelmes matracos mózese van frottír huzattal pléddel téliesítve, huzata mosható ami nagyon jó mert nyáron ha sétáltunk és útközben kaka vagy pisi volt át tudtam benne pelenkázni, és ha baleset történt kitudtam mosni a huzatot, ha bele izzadt úgyszint mostam. Van hozzá esővédő szúnyogháló.

A hordozó hatalmas, de van hozzá újszülötteknek szűkítő, még most is azt használjuk, kényelmesen elfér benne 1 éves koráig és így előre be lehet kötni magam mellé ha valahová csak ketten megyünk, vázra rá tudom seperc alatt tenni a hordozót, így ha megyünk valahová csak a vázt viszem és a hordozóban a lányom.És a hordozóra is jó a mózes esővédője!

Most már a sport kocsit használjuk, de nagyon jól ki van párnázva, nem fázik benne, velem szembe és menetirányban is rárakható a vázra, dönthető, ehez is van esővédő szunyogháló.

Táska van a vázon amibe lehet pakolni. Lapra csukható hidraulikus egy gombnyomással nyílik a kocsi, kerekeit gombnyomással le lehet szedni így kis helyen is elfér.

3 kerekű, nagyon könnyű írányítani. Ha elmész egy bababoltba nézd meg, tolj meg egy ilyet és egy négy kerekűt meglátod a külnbséget.

Nagyon szuper kocsi, egy percre sem bántam meg hogy megvettük.

Nem olcsó, de pl. a Kikában a kocsi most akciós, a Babyplanetben a hordozó akciós, stb.

Össz vissz 190 körül van, de ha akciós akkor 150-ből kijön, teszveszen vaterán pedig 100.000, de nagyon megéri!

2009. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit szántok rá,de mi Pierre cardint vettünk,és nagyon szeretjük!75 ezer forint volt,és 3 funkciós:hordozó,mózes,és sportkocsis!! Fontos,hogy aluvázas legyen,mert az nem megy tönkre,és gumikerekű,mert azt max,csak fel kell fújni.Lehet emelni 4 fokozatban a fejtámlát,amit most mi is 5 hónaposan használunk.
2009. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!Látom,más is meg van elégedve a Pierre Cardinnal!!Nekünk is ugyanilyen van!!:))

[link]

2009. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!