Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nézitek meg babátok ínyét?

Hogy nézitek meg babátok ínyét?

Figyelt kérdés
Az az érzésem, hogy fogzik, de nem engedi, hogy belenézzek a szájába. (5hónapos)
2009. nov. 6. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk is jön a fogunk,ő engedi,2,5hós
2009. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, annyi idősen még nekem is engedte. Akkor is azt hittem már, hogy jön, de mégsem ....most erősebb a gyanúm.
2009. nov. 6. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hugom lánya akkor nem engedte megnézni, amikor már tényleg jött, szóval az íny áttörése előtt. Előtte probléma nélkül megnézhettük neki. Csak úgy tudtuk megnézni neki, mikor nagyokat kacagott.
2009. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, az én lányom is 5 hónapos és már jó ideje nem engedi megnézni... de ki lehet lesni amikor sír vagy kacag.
2009. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor közelítek a szájához, egyből kidugja a nyelvét, szép hosszúra, hogy hozzá se férjek. De majd leskelődöm máskor...
2009. nov. 6. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

mivel nálunk is közelharc van ha be akarok kukkantani a szájába, így múltkor úgy tudtam "körbe nézni" benne, amikor elaludt a karomon. Nem ébred fel rá, szerencsére.. :)

10 hós anyukája

2009. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!