Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ne aggódjak? Más...

Tényleg ne aggódjak? Más babája is volt már így?

Figyelt kérdés

4 hónapos babámnak szerdán és csütörtökön is 4-4 -szer volt hasmenésszerű enyhén zöldes színű széklete. Ma is már egyszer. Gyermekorvosunk azt mondta nincs teendő, adjunk neki inni ha kér az anyatejes babáknál ez előfordulhat.

Tényleg az anyatej meggyógyítja?


2009. nov. 6. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt, kb. 1 hétig. Azt mondták nekem is, hogy nincs teendő, nem érdemes szedetni vele semmit ami megfogja a székletet, mert annál nehezebben távozik a baci amit benyelt. El is múlt neki gond nélkül. A Normaflore-t javasolták a végén, de mivel akkoriban csak cicizett, esze ágában sem volt bevenni :-)
2009. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk ugyanez volt 6 hónaposan, ügyeletre elvittem, azt mondták ne csináljunk semmit, el is múlt egy hét alatt. rá két hétre kijött az első foga, gyanítom, hogy volt összefüggés.
2009. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a gyors válaszokat. Akkor megnyugodtam, hogy magától is elmúlik tényleg.
2009. nov. 6. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!