Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvagyok keseredve, más...

Elvagyok keseredve, más babája is ilyen?

Figyelt kérdés
éjszaka töbször felsír,5-kb.ugy látom nyugtalanúl alszik.már reggel 6 kor eszik.mit csináljak hogy nyugottan aludjon éjszaka
2009. nov. 6. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is volt így, észrevettem, hogy nyűgösebb, ha melege van. Nem öltözteted esetleg túlzottan be? De az is lehet, hogy csak rosszat álmodott.
2009. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a baba?

Hány fok a van a lakásban? Nem lehet, hoyg melege van? Mi 16-17 fokon alszunk a gyerekkel (fél éves volt az első telén). Jól bebugyoláltuk, szenzációsan jót aludt mindig.

2009. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19 fok van.nincs meleg,és be van takarva.hosszú bady,nadrág és kispulcsi van rajta.
2009. nov. 6. 08:57
 4/6 A kérdező kommentje:
4.5-hó
2009. nov. 6. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg később fektetni. este pedog nagyobb adagot próbálj vacsoráztatni. az óraátállítás nálunk is bekavart, van olyan, hogy a fiam is hatkor kel, de általában később.
2009. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én picim már 1 éves...de nála is ennyi hósan kezdődtek az alvási problémák...akkor a fogára fogtuk, de a foga csak 8 hósan jött ki igaz akkor egy hónap alatt mind a 8.:) Aztán egy kicsit jobb lett, de mostanában megint nagyon rosszul alszik. Nem elkeseriteni akarlak, de nekem a két nagyobbik is ilyen volt és elég sokáig kellett éjszakáznom velük. Mindent kipróbáltam, semmi nem segitett. Most vettem nemrégen a Viburcol homeopátiás kúpot, egy-két napig segitett, utána nem. Én egy jobb éjszaka alkalmával kb. 4-5 x kelek hozzá, ha rosszabb akkor fél óránként. Nem veszem ki a kiságyból, nem járkálok vele, nem veszem magam mellé, tehát semmi olyan rossz szokás nincs aminek hiányától ő ne tudna aludni. Ha felkel, megsimogatom (igaz cumizik)cumit kap és vissza alszik. A másik véglet, hogy 2 órán keresztül bömböl és semmi nem jó neki.:( Sokszor zombi vagyok.Ha kiktattál minden olyan tényezőt ( melege van, fázik, éhes, szomjas stb.)ami miatt felkelhet akkor marad az, hogy megpróbálod visszaltatni.
2009. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!