Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvagyok keseredve, szinte...

Elvagyok keseredve, szinte alig eszik pár falatot 18-hó lányom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltunk dokinál,de a fogzására fogta,igaz csak 7 foga van.De lassan 2 hete alig eszik.Reggel 8-babatej,9-fél-10 kor 3-4 falat vajaskenyér párizsival,fél1-kor pár kanál fő étel du-án 4 kor fél joghurt vagy puding,este 7-kor szintén főt kaja pár kanál.Vagy valamit rosszúl csinálok.segítsetek mit tegyek...
2010. dec. 8. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit szeret abból sem eszik? Az én kislányom se nagy evő, de ami a fogához való abból rendes adagot eszik. Mi mindig együtt ebédelünk, vacsizunk,de tegnap az apja bevitte neki a vacsit a tv elé, kétszer annyit evett,mint szokott, mert a tv-re figyelt. Úgyhogy ha más nem válik be,próbáld ki így, tudom,nem jó, ha erre szokik rá, de egyszer-kétszer belefér.
2010. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vitacolan ,nagyon jó !
2010. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyet tudsz tenni, megnyugodsz!!

Semmi baj, van ez így. Ne erőltesd, mert csak megutáltatod az evést. Vannak ilyen korszakok, amikor nem esznek, majd bepótolja. Ne foglalkozz vele. ESzik, amennyi kell neki.

Szerintem is foga lehet.

2010. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a kisfiam is pont ezt csinálja ma.... neki a 11. foga jön, eléggé szenved vele... ma összeturmixoltam teljesen pürére a főzeléket - eddig nem volt hajlandó pürét enni, mert ő már rágni akar - és úgy benyomta, mint állat.

szerintem nagyon fájt a kis foga, ahogy rágni próbált, és azért nem evett. mondjuk most sem evett annyit, mint korábban, de ez a pár kanál már engem is kiborított. próbáld ki, egy próbát megér. hátha neki is nagyon fáj.

2010. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 18 hós lesz a kislányom,és neki is megcsappant az étvágya ,fogalmam sincs miért...várj türelemmel én is azt teszem..kitartás:-)
2010. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a mozgásigénye? Sokan azt mondják, hogy a gyerekek miatt nem kell aggodni, hiszen az ö szervezetük is müködik, ha éhesek lennének, többet ennének, ha nem éhesek meg nem esznek annyit. Ne izgulj rajta. Ja plusz mit iszik? Adsz neki gyümölcslevet? Az is tele van kaloriával! Szerintem még nem kezd el fogyni semmi baj, ne aggodj!
2010. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom dettó :( Még azt sem igen eszi meg amit szeret.

A védőnőm szerint ne izguljak, szegénynek 3 foga jön egyszerre, no meg front is van rendesen. Naná, hogy ki van. Gyümölcslevet igyon sokat, tele van vitaminnal és laktatja is úgy ahogy.

2010. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!