Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdemes előre bevásár...

Mennyire érdemes előre bevásárolni pelenkából?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a gyermeknek már kitapasztaltuk hogy melyik pelus vált be, és előre megvenni 2 pelenka méretet.

pl 4-9 kg-ig és 7-14 kg-ig. kb összesen 8-10 csomaggal.

És a gyermek még csak 5-6 kg.

Jó befektetés?



2013. szept. 21. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk bevàllt. A 4-as pamperst használtuk amikor megvettem előre 12 dobozzal egész a 6-os ig.most fog elfogyni, de már csak éjjelre használja.
2013. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha annyira olcsó, akkor megéri, de tényleg csak akkor ha az 5kg-os gyerekre jó ez az első méret amit írsz, mert pl. nekem a lányomra hiába volt a pelusra az írva, hogy 14kg-ig, én már 12kg-nál nem tudtam ráadni, kicsi volt rá..tehát én a nagyobb méretből igen, de a kisebből kicsit kevesebbet vennék.

Amúgy 10 csominál semmiképp ne is vegyél többet(bár nem tudom hány darabos), nekünk 1 hónapban olyan 120-140pelus ment el, ez a Liberonál havi 2 csomagot jelentett. Tehát ha a kis csomiból veszel 2-t, az okés, mert 2 hónap múlva már simán lesz a gyerkőc 8kg körül sztem.:-)

2013. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan, hogy melyik pelus a kedvencetek, és nagyobb mértet is vesztek, akkor szerintem bátran lehet raktározni. Persze nem ész nélkül, de szerintem lehetséges. Bár hozzá teszem, hogy nekünk 10 hónapos koráig nagyon jó volt a Pampers, de utána átszoktunk a Liberora mert a Pampersből kifojt a pisi. De ez azért egy fokozatos váltás volt.
2013. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. Egyrészt mert előfordul az, hogy egy adott pelusból az egyik méret tök jó, a következő valamiért mégsem. Mint ahogy írták előttem is...

Mi pl úgy jártunk, hogy Pampers pelust használtunk születése óta, Majd kb 6-8 hónapos lehetett, amikor kiütéses lett tőle a pocakja és a combja, elkezdte irritálni neki a derék és comb részen lévő anyag. Beletelt egy kis időbe, mire rájöttem, de váltottunk és hamar elmúlt...pedig én is azt gondoltam, végig a Pampers lesz a nyerő...

Másrészt a méretezésről. Nálunk úgy volt, hogy amint a lányom elérte a következő méret alsó határát váltanunk is kellett rá, már a kisebb már szűk volt, és kifolyt belőle minden, hiába volt még 2 kg-mal kevesebb a lányom, mint amit adott pelus bírt volna... Szóval a kisebből semmi esetre sem vennék sokat. Kicsiként napi 5-7 pelus ment el, később 4-5. Úgyhogy ezekből a méretekből nagyon max. 200 db kellhet egy hónapra, nem tudom ezek hány darabosak...


Egy szó, mint száz, nem táraznék be előre. Én mindig csak egy havi adagot vettem, úgyis megint akciós volt valahol, mire kellett megint...

2013. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!