Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok. Hányadik...

14 hetes vagyok. Hányadik héttöl érdemes bevásárolni a babadolgokat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják, hogy úgy 30-35 hetesen.Én nem vagyok babonás, így már sokmindenünk meg van.Később nagy pocival nem is lenne élvezetes a vásárlás:))

De ezt neked kell eldönteni.Sokmindentől függ.Én az anyagiakat is néztem:))

18 hetes pocis:)

2009. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Változó mindenki máskor kezdi el.Én pl.26.hetesen vettem az első cuccokat a babónak.Most meg már minden meg van.Ez tőled függ hogy te mikor szeretnél vásárolni elsőzör neki.

Boldog Baba várást!

38+1 hetes kismama

2009. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 34. hét végén járok, és most éreztem úgy, hogy most jött el a pillanat. Eddig valahogy ne éreztem rá erősebb késztetést. Tehát mi most vásárolgatunk, és nagyon élvezem! Annyira édesek ezek a pöttöm kis rucik! :)

De ha te úgy érzed, hogy 14 hetesen szeretnéd elkezdeni, miért ne? Úgyis rengeteg dolog kell ám egy ilyen kis porontynak, s érdemes mindennek jól utána érdeklődni, hogy melyik márkát, melyik fajtát érdemes megvásárolni. S sok fölösleges dolgot is lehet ám kapni bababoltokban, mely nyeli az ember pénzét, úgyhogy körültekintően kell vásárolni. Ilyen értelemben érdemes tényleg szép lassan elkezdeni már a vásárolgatást.

2009. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én 12. hetesen kezdtem el! Ha nem vagy babonás, és nem szeretnél egyben megvenni mindent, akkor nyugodtan vehetsz ezt azt, nekünk már nagyja meg van!

Üdv: 22 hetes kismami

2009. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az apróbb dolgokat (body, zokni, ruha) kb. a 22-23. héttől kezdtem vásárolgatni -ebben volt egy kis babona is - másrészt akkor már tudtam, hogy kisfiam lesz, tehát eleve nem a "rózsaszín" dolgokban gyönyörködtem.

A nagyobb dolgokat, mint pl. kád, babakocsi, ágy..stb kb. a 31. héten vettük meg. Akkor még tudtam közlekedni, (mert nagy pocakkal, esetleg vizes lábbal mászkálni nagyon fárasztó), és benne volt az is, ha előbb lenne meg a baba, ne azon aggódjak, hogy még nincs meg minden.

2009. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én a listamat felosztottam hetekre, minden héten valamit a 20. hettol, hogy mire 30 hetes pocakos leszek ne kelljen semmi..


a ferjem jol megfurta azzal, hogy "ezt kesobb is vehetjuk, sőt, egyedul is megvehetem majd".. most 36 hetes pocakos vagyok, es igazabol keves dolog hianyzik, de nagyon bant, hogy a ferjem egyedul vesz meg dolgokat, ha nem tudok konkret markat mondani..mert ott, ahol kineztem a markat, es csak meg kell venni, ott nincs gond, de ahol szamit, ott szerettem volna en is ottlenni, akkor is, ha bizok az izleseben.


meg bennem tombol a feszekrako oszton, szóval én 20és 30. het kozottre mondanam, 32-35. het kozott a korhazi csomag, es a mosas vasalas.


utana finomitas, rendezkedes.

2009. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!