Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokat nem oltatjátok be...

Babátokat nem oltatjátok be h1n1 ellen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 21:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem,senkit a családból.
2009. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Én sem akarom magamat, viszont párom gondolkozik rajta, próbálom lebeszélni. Viszont a bátyám tegnap beoltatta magát.
2009. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem, semmiképpen!!!
2009. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem, de most egyre többen rászánják magukat, és a dokik is egyre jobban preferálják az oltást.
2009. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Én beoltatom, ahogy magunkat is. Belgyógyászként dolgozom lassan egy évtizede, ezért pontosan tudom, hogy ez nem csak egy kampány, hanem tényleg komoly. Nézzétek meg, mi van Ukrajnában. Csak idő kérdése, hogy ide is elérjen, és akkor itt várjuk reménykedve, hogy mi biztosan nem kapjuk meg? Egy kicsit olvasgassátok a híreket, ha idegen nyelven tudtok, akkor külföldi híreket is. Lehet, hogy változni fog a véleményetek. Az oltás jóval kevesebb kockázattal jár, mint a betegség.
2009. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Szédületes, hogy mivel nem fogyott úgy a vakcina, ahogy remélték, az ember nevű birkák nem bégettek úgy, hogy jó legyen, mekkora kampányt indítottak!

2009. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

én azt nem értem, hogy bemondták, hogy tojásfehérjét is tartalmaz a vakcina, akkor hogy mernék beadni 1 év alatti gyerekeknek? érzek némi ellentmondást az oltóanyag és a tojásfehérje-tiltás terén. :) mondták is, ha tojásallergiás az illető, csak kórházban kaphatja meg a vakcinát. hm, érdekes. a védőnők kardoskodnak a tojásfehérje ellen, meg mindenki akinek babája van, de azért a védőoltásra belerakják. hmm hmm. :)

természetesen én sem adatom be, és nem emiatt.

2009. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%

kedves "hmmm-hmmm" valaszolo. nem arra szeretnek reagalni, hogy badatod vagy sem, mert az maganugyed:)

viszont az oltoanyagot embrios tyuktojason tenyesztik, nem "belerakjak" a feherjet, hanemmikor leszivjak a vakcinat bekerulhet par tojasfeherje molekula es ez azoknl gondot okozhat akik koztudottan allergiasok a tojasfeherjere. a babak eseteben, igen a 1 eves kor felett ajanlott atojasfeherje bevezetese, de az a par tojas molekula ami bekerulhet a vakcinaba meg semmit sem okoz csak nagyon szelsoseges esetben. de mivel nem te adod be,hanem a haziorvos/gyerekorvos stb igy ha baj is van, van keznel segitseg is.

amugy en Romaniabol irok,itt meg nincs vakcina csak fertozottek es kozel az ukran hatar,szoval en a ket kezem osszetennem ha vegre lenne mivel beoltatnom magam es a csaladom, mert barmelyik nap hazahozhatjuk a korhazbol a virust...maximalisan egyetertek a belgyogyasz kollega valaszaval.

egy allergologus anyuka

2009. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy be lehet 1 éves kor alatt oltatni gyereket. Én beoltattam magam és az egész családom is és ÉLÜNK! Sőt már nyugodtabban megyek elintézni a bevásárlásaimat, hogy nem hozom haza 7 hónapos fiamnak a bacit. Ha durvul a helyzet őt a sima influenza ellen beoltatom, de h1n1 re nem olthatják még.


És őszintén? Már több is elveszett Mohácsnál...

2009. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
remélem ez nem komolya kérdés.. eg babát? Még egy felnőttet sem oltatnék be!
2009. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!