Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beoltatjátok magatokat szoptat...

Beoltatjátok magatokat szoptató anyukák?

Figyelt kérdés
Lehet a babára v.milyen hatással ha beoltatom magam?
2009. nov. 4. 13:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én is ingyen kapnám és a párom is, de úgy tudom, hogy ez a baba korától függ.

Viszont nem az ártól függ, hogy beadatom e v. nem.

2009. nov. 4. 14:34
 12/17 anonim ***** válasza:

13.51-es vagyok. Annyiban tévedtem, hogy nem a szoptatós anyukák kapják ingyen, hanem akik egy háztartásban élnek 6 hónaposnál fiatalabb babával (mindegy hogy szoptat vagy sem)

[link]

2009. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sincs,hogy beoltassam magam!!!A családban sem fogja senki!
2009. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves 13.51, köszi, hogy visszavontad a "baromság" nyilatkozatodat...

Két darab 9 hónapos gyereket szoptatok, tehát nem kapnék ingyen oltást, én tudtam jól.


Természetesen nálam sem a pénztől függ egyébként, kedves kérdező, csak a 13.51-es baromkodás-káromkodásán húztam fel magamat, amikor valaki rosszul tud valamit és azt még nagy hangon kiabálja is, az kicsit zavarni szokott.

2009. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Kedves utolsó! 13.51-es vagyok. Nem, nem vonom vissza a baromság nyilatkozatomat, ugyanis az arra vonatkozott, amit az előttem szóló válaszolt, hogy a szoptatós anyukákat nem oltják be. Szóval ez baromság (elnézést kérek ha csúnyán hangzik, mondhatom úgy is, hogy ez nem igaz) ugyanis a szoptatós anyukákat is beoltják, (ha kéri) legalábbis ahol én élek, az orvosok beoltanak. Az ingyenességben tévedtem csak, vagyis hogy csak a 6 hónál kisebb babák családtagjainak jár ingyen.
2009. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves hozzászóló nem baromság , az én tapasztalatomat írtam le azt mondta a doki,hogy nem oltanak szoptatós anyukákat!!!

Hát megkérlek ne szólj le másokat,nagy mellénnyel te is leírtad,hogy ingyenes mert neked ezt mondták,és kiderült hogy mégsem!

2009. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A gyerekorvosom tegnap azt tanácsolta, hogy én ne oltassam be magam, mivel szoptatok és nem tudni, hogy milyen hatással lenne a babára.
2009. nov. 6. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!